Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két ember közt őrlődöm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember közt őrlődöm. Leírom lenn, mi a helyzet. Kívülállóként mit tanácsoltok? (Ne legyetek bunkók, így is ki vagyok készülve! De építő szándékú kritika jöhet!)

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. Nőként az elmúlt 2 évben szingli voltam, ami során hosszú időn keresztül, fellángolásokkal tűzdelve, voltak érzéseim egy férfi ismerősöm iránt. De csak haverok voltunk, semmi több, ugyanis volt barátnője.

Aztán a 2 éves szingliségem a kózelmúltban úgy tűnik végéhez ért, mert megismertem egy férfit. Kölcsönös a szimpátia. Nem kérdés, kettőnk közül ki a szerelmesebb: ő. Nagyon belém szeretett. Ő most rózsaszín ködben van miattam. Én is vonzódom hozzá, kívül-belül, de a rózsaszín köd, hát az nincs. De látom, hogy vele bármely nő igazán jól járna. Kedves, jól néz ki, normális, stb. Ráadásul szerelmes belém. Ha én is lángolnék érte, akkor most úgymond megfogtam volna az Isten lábát vele, de nem lángolok annyira.

Viszont. Kb. mikor mi megismerkedtünk, akkortájt a férfi haverom, akit legfölül említettem, szingli lett. Szakítottak a barátnőjével több év után. Nagyon csúnya szakítás volt amúgy, hisz már nem volt messze az esküvőjük. Kb. 3 hónapja szakítottak, szóval valamivel az előtt, mint hogy én megismertem a férfit, akivel úgymond összejöttünk. Csakhogy én nem vagyok még 100% meggyőződve erről az összejövetelről, mivel a férfi haverom, aki 3 hónapja szakított, most először érdeklődik irántam, mint nő iránt.

Tehát a 2 éves szingliségem után most hirtelen 2 férfi is. Az egyik szerelmes belém, engem akar, az ő fejében mi már egy friss pár vagyunk. A másik nem szerelmes belém, de szeretne randizni velem, és a szívem két felé szakadt.

Legjobban a haver férfi vonzy akit régóta ismerek. Számomra ő a tökéletes férfi. De a másikuk meg szintén tökéletes pasi, és ő szerelmes belém nagyon...


2021. okt. 22. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt honnan tudod, hogy a haver férfi nem szerelmes beléd???
2021. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel egy pénzt, mire leesik, tudni fogod. :)
2021. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

egyiket sem választanám.



1. haverod dugna, éveken át rendszeres nemi életet élt, most pina nélkül maradt, de te ép kéznél vagy.

minek mennél ebbe bele? megalázó, lealacsonyító, még jobban elmerülsz a saját érzéseidben, miközben ő csak használ és kihasznál.


2. az új pasival azért nem lennék együtt a helyedben, mert nem vagy szerelmes belé, és nem szép dolog részedről visszaélni az érzéseivel.

miért is bonyolódtál bele vele bármibe, ha érezted, h. nem vagy szerelmes? sztem egy dologért: hogy ne légy szingli, és akkor már bárki jó, csak történjen vmi.


szval lezárnám mindkettővel, és lennék szingli, mert az ezerszer jobb, mint ezek a semmilyen maszatolások.



én is szingli vagyok, és jól érzem így magam.

eszem ágában sem lenne ilyen hülyeségekbe belekeveredni.

hozzám is közeledett vki idén, mivel éreztem, h. nem tudnám szeretni, minden kapcsolatot megszakítottam vele.


önismereten és gerincen múlik sok minden.

2021. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Én mindkettővel lennék.. és azt választanám amelyik jobb az ágyban...
2021. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Két verzió van:


1. A haver férfi is régóta szerelmes beléd, csak a kapcsolata miatt ezt elfojtotta. És most mégis győzött benne a szerelem irántad.

Nyilván nehezen tudom ezt megítélni, hiszen semmit nem tudok a menyasszonyával való kapcsolatáról és hogy miért szakítottak.


2. A haver férfinek most te vagy a búfelejtő, a szamár a ló helyett. Nyilván rád van írva, hogy szerelmes vagy, így adta magát a helyzet, hogy ha felejteni akar, akkor a legkönnyebben megkapható nő felé indul el.

2021. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik jobban akar, tobbet tesz erted.
2021. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Melyik ♂️👨🏻‍🎓 tud jobban dugni?

A ♂️👨🏻‍🎓 kell a az illatos 🍑 !

Ti ♀️👩‍🎓 ezt harmónia és kémia és szimpátia szerint már előre tudjátok!

Hogyha olyan jellegű és típusú

♀️👩‍🎓 vagy aki jól végezte a dolgát! 😀😃😄

Én szerintem a haverodat válasszad!

Természetesen máskülönben ezt csak te tudhatod, hogy melyik ♂️👨🏻‍🎓 jobb a 🦵🦵 között!

♂️👨🏻‍🎓

2021. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

7-es, olvastam ám egy tanulmányt arról, hogy a fogamzásgátlók belerondítanak a nőknek a párválasztási szokásaiba, nem működik náluk ösztönösen a kémia kiszaglása.


Nálam mondjuk működik, soha nem szedtem fogamzásgátlót és már akkor tudom, milyen lenne az illetővel az ágyban, hogy megadta volna a telefonszámát.:DDD

2021. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első variáció annyira tré kapcsolat lenne csak mint egy átlagos: azért járok vele mert belefér az időmbe oszt csókolom, legtöbb kapcsolat ilyen.Én isem gondolom hogy második azaz a régi haver amiatt ment volna szét a menyasszonyával mert veled akar lenni...meg lehetne tőle kérdezni hányadik polcra tett, esetleg mely közös havercsaj lépne a helyedbe ha nemet mondanál, nyugi arra is van opciója
2021. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
A hetesnek nem akarja valaki egyenként eltörögetni az ujjait?
2021. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!