Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondok vannak, nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondok vannak, nem tudom hogy mit tegyek vagy hogy hogyan mondjam el neki, félek hogy elveszítem, de már nem bírom tovább! SEGÍTSÉGET VALAKI? (többi lent, sokat írtam)

Figyelt kérdés

A barátai akikkel nagyon jóba van észrevettem hogy nagyon ellenem vannak és nem akarják hogy együtt legyünk,sok mindenben kritizálnak pl: nincs munkám,hiába keresek több helyre is elküldtem de itt kevés a munkalehetőség és nincs is felvétel.Iskolába nem járok,mert anyagilag nem tehetem meg és azért keresek munkát hogy tudjak majd suliba járni.Hiába mondom el ezt nekik ha nem értik meg.Ezekkel az emberekkel nagyon jóba van,de én nem akarok velük foglalkozni e miatt.Elmondtam nekik egy személyes dolgot és nem hiszik el.A külsőm is zavarja őket mert molett vagyok.Néha úgy érzem ha társaságba vagyunk hogy mint ha nem is számítanék neki semmit csak egy "lány vagyok akit k**ogat",mert úgy viselkedik.Egyszer beszéltem nekik ezekről,de csak hallgatás lett a vége.Most megint el fogom neki ezeket mondani hogy megértse miért vagyok olyan kedvtelen mikor találkozunk.Már azon is gondolkoztam hogy még egy olyat csinál ami engem megaláz vagy ilyesmi jól megmondom neki és otthagyom.mostanában a szakításon is gondolkoztam és elmondanám neki hogy inkább olyan lányt keressen aki a haverjainak felel meg ,mert nekik nem az számít hogy boldog velem hanem hogy hogy nézek ki...

(Tudják befolyásolni a páromat!)

Vagy ez most egy olyan időszak lenne ami nagyon nehéz?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



2013. aug. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Befezném azzal az emberrel, aki a havrjai véleményére többet ad.


Aki szeret, az egyrészt türelmes, és segít neked, hogy lefogyj, aki ilyen helyzetben nem vállal fel, az nem érdemes arra, hogy majd mikor ismét formába leszel, ott állhasson melletted.

2013. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te pedig minek kívánkozol ilyen emberek társaságába?
2013. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem foglalkozok velük,csak a párommal.De a barátai azok akik tönkre akarnak tenni ,de ezt a barátom nem veszi észre.Félek hogy őt befolyásolják mert egyszer sikerült amikor nagyon depressziós volt és tőlük kért tanácsot,azt mondta nekem hogy senki más véleménye nem érdekli és hogy nem lehet befolyásolni,még is azt a személyes dolgot ő se hiszi el mint a haverjai,elsőnek mondta hogy elhiszi mikor az egyik barátjának is elmondtam és ő azt mondta hogy nem hiszi el akkor már a párom is azt mondta hogy "én se",akkor most mit higgyek? Mondtam neki hogy akkor én biztos hazudozok aminek semmi értelme nem lenne...
2013. aug. 23. 13:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg nem akartam velük foglalkozni mikor elkezdődtek a gondok,ő kért meg rá hogy legalább kedves legyek feléjük és legyek közvetlenebb,mert ha megismernek akkor megváltozik a véleményük rólam,próbálkoztam már hónapok óta de semmi változást nem értem el vele,amiről holnap mindenképp beszélni fogok vele.
2013. aug. 23. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elhagynám, mert ha többet ad a haverjai véleményére mint a tiedre, illetve megaláz akkor nem tudnék vele lenni.
2013. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!