Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új kapcsolat, régi probléma....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat, régi probléma. Hogy szüntessem meg, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Már az előző barátom is sokszor panaszkodott amiatt, hogy nagyon gyorsan és keményen kritizálok, és lassan a mostanival is előjön ez a dolog. Úgy érzi, hogy a pozitív dolgokat nem becsülöm eléggé, a negatívakat viszont rögtön szóvá teszem.

Úgy jött elő a téma, hogy elmondtam neki, hogy úgy érzem, kevésbé figyel rám, "udvarol", mint régen. Aztán a beszélgetés alatt kiderült, hogy valószínűleg ez az oka.

Ha belegondolok, anyukám is többször mondta régen, hogy "örök elégedetlen" vagyok. A barátom szerint főleg magammal, és ezáltal másokkal is.

Őt nyilvánvalóan teljesen lehúzom ezzel, amit nagyon nem akarok! Annyira hiányzik az odaadása!

Hogyan ismerjem fel a pillanatot, amikor jobb, ha befogom a szám?



2013. jún. 21. 18:11
 1/5 Zakathol ***** válasza:
100%
Én azt mondom, a legjobb, ha ki se nyitod.
2013. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kolosszus22 ***** válasza:
Barátodnak lehet igaza, önmagaddal nem vagy megelégedve és ezt kivetíted másokra, ezt magaddal tudod csak rendezni.
2013. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:
Hát, nem tudom, én férfi vagyok, de sokan mondták már, hogy jó lennék kritikusnak :D Régebben mondjuk durvább volt, de mára szerintem kicsit enyhült ez a rossz szokásom. Kicsit kiegyensúlyozottabb lettem, azóta.
2013. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlítasz rám. Mi sokszor megbeszéltük, és ha mondok is valami negatívat, sokszor hozzáteszem, hogy nem úgy gondolom, vagyis nem bántásból mondom. Továbbá igyekszem inkább azzal egyensúlyozni, hogy pozitívakat is mondok.
2013. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy vészes, de tény, hogy baromi fárasztó hosszú távon egy olyan ember aki állandóan panaszkodik.


Próbálj meg erőt venni magadon és dolgozni ezen :)

2013. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!