Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan pasi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, akivel megtörtént az, hogy nem szívesen vállalta fel a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént. Rejtegettem. Nem volt rossz csaj, de azért nem szívesen mentem volna ki vele nyilvános helyre. Így inkább kevésbé forgalmas helyre vittem.


Érdekes, hogy idővel jobb csaj lett, de akkor már nem voltunk együtt.


Kinek van hasonló története?


2021. okt. 24. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok
2021. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Baratom nem teszi ki hogy kapcsolatban van.


Exem aki egy olyan nővel van, akinek gyereket is csinalt es család, ő sem teszi ki. Igy a csóri nő se meri kitenni. (Legutobb meg tarskerin lattam az exem par napra)

2021. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ebből ítélve sztem nagyon sok pasi nem vállalja nyíltan a kapcsolatát ill azt nem szívesen vállalja.
2021. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérdés, ki a hibás azért, hogy ez így alakult.
2021. okt. 24. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

"Nem volt rossz csaj, de azért nem szívesen mentem volna ki vele nyilvános helyre."


Hát ez kész! :)

2021. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
2# Sokan nem teszik ki kapcsolati státuszt közösségi oldalra, mert idegeneknek semmi köze az életemhez, aki pedig ismer, tud a párkapcsolatomról. Évek óta semmit se posztoltam, számomra nem fontos, hogy idegenek kedveljék a poszton.
2021. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

4#


Ez nem hiba sztem.

Nem érzik stabilnak saját magukat, vagy a kapcsolatot, vagy nem biztosak abban hogy más berepülò nem kéne es nem vállalják fel. Van ez így.


Sztem olyan ritka egy egyenes ember hogy lehet nincs is.max tinik kozt akik még kiirják minden uj pasinal/csajnal hogy kapcsolatban. Aztan szakitas. Aztan megint kapcsolatban.


A felnottek inkabb már ki se írják hogy házasság -válás -szerető-kapcsolatban- házasság- szerető


Inkabb nem irnak semmit

2021. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
köcsögmagyar exem is ilyen volt. Külföldi párom felvállalt, büszkén jelent/jelenik meg velem.
2021. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több okból kifolyólag dönthet így az ember fia. Nem mindenki szereti egyébként közszemlére tenni a magánéletét.
2021. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!