Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mako japán hercegnő a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mako japán hercegnő a szerelme miatt lemondott hercegi címről, öröklésről, vagyonról. ti a helyében mit választottatok volna?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom beleképzelni magam a helyzetébe.
2021. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy azt hidd, hogy ez a pozíció mindenkinek móka és kacagás. A japán arisztokráciát nem ismerem, de az angolban például én nem akarnék élni. Minden meg van szabva, és ha bármit nem úgy teszel kapod a rosszallásokat.

Elhiszem, ha valaki inkább ott hagyja az egészet a francba és vonzóbb számára egy polgári, de szabad életet.

2021. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerem a japán kultúrát, szóval nem tudom. Mi volt a dolga hercegnőként.
2021. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Éhen halni egészen biztosan nem fog így sem, úgyhogy ha a helyében lennék, én is így döntöttem volna.
2021. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A pasija hosszu hajjal jelent meg, amit nem neztek jo szemmel. Szóval nem begyöpösödött agyú valaki, de minden azon mulik a pasiban nem okoz e gatlast, meg most mar o a fo kenyerkereso es ez is stressz. A penz vagy hianya mindent el tud rontani.
2021. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Dugnék ezerrel.
2021. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább az 1947-es rendkívül szexista japán törvény megváltoztatását kellett volna célul kitűzni, ami hátrányba hozza a császári család női tagjait a házassági törekvéseikben.


nyilván nem fog éhen halni a csaj, én viszont addig vertem volna a tamtamot, amíg revideálják ezt az anakronisztikus törvényt, és nem mondtam volna le császári címről, vagyonról státuszról,a népemről.


bárhogy alakulhat ez a házasság, válással is, és akkor ott marad kisemmizve a nő.

2021. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Caloban jo alkalom lett volna a feminista mozgalomnak ha megvaltoztatjak ezt a szabalyt, csak ne feledd, a kiralyi csaladok a vilagon mindenhol fosnak hogy hatalmukat ledöntik, mert ma mar a kiralysag csaszarsag is elavult, van helyette pártok. Szóval ha egyik kerdesbeb a tiktokker fiatalojat akarod megszolitani, akkor azok majd mondjak azt is amit nem akarsz hallani.
2021. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!