Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél ? több lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ? több lent

Figyelt kérdés

nem rég (egy hónapja) szakított velem az ex párom én imádtam őt imádtam a barátait és szeretem a zenéjét (zenész volt) a zenekara minden tagja imádott engem a családja és a barátai is és én őket igaz barátoknak tekintetem a szakitás oka az ex párom elmondása szerint a távolság volt messze élt tőlem és még egy ok az életkorom volt mivel fiatal voltam és még nem éltem egyedül ezért nem találkozhatunk rendszeresen ,kiderült kb 2hete hogy a párom megcsalt engem vagy inkább a többi nőt csalta meg velem , szinte tudom hogy a mostani barátnőjével se lesz együtt őröké , mérges voltam vagyok a páromra de mégis úgy érzem mellette a helyem ,azt mondta maradjunk barátok egyelőre és hogy lenne velem talán később újra kapcsolatba ő egy elég gazdag férfi volt aki sokat utazott és kicsit ismert volt szép házban élt és remek barátai voltak , gondolkodtam de nehéz lenne mind ezt megbocsátani de nem lehetetlen .ti meg bocsátanátok ezt vagy nem ?

(én vagyok a nő ő a férfi)



2021. okt. 31. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Megcsalt, de futsz utána ameddig össze nem jön veled?


Na ne...

Ez ugye most vicc?

2021. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
expárom (egybeírjuk)
2021. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Buta naív kislány vagy még. A legnagyobb szerencséd, hogy szakított veled.
2021. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mulatós rock zenész ,
2021. okt. 31. 16:14
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vicc
2021. okt. 31. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így

"Ha ez kell akkor ez kell" tipikus esete forog fent.

Akinek van önbecsülése az menekül az ilyen kapcsolatból

2021. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!