Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a pasi már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasi már az elején elbxssza a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel már régóta ismerjük egymást, tetszettünk is egymásnak, de nem volt semmi közöttünk, mert nekem volt párom. Amikor szingli lettem, adtam felé a jeleket, de (saját elmondása szerint) elég későn esett le neki, mert nem gondolta, hogy tetszik nekem (kissé önbizalomhiányos). A randikon minden jó volt, úriember volt meg minden, mindig ő írt elsőként, stb. Megbeszéltük azt is, hogy mindketten komoly kapcsolatot akarunk, bízhatok benne, be akar mutatni a szüleinek, stb. Neki egyébként nem volt még hosszú kapcsolata, csak pár hónap volt a leghosszabb, mert nincs sikere a nőknél.

Az első dolog, ami rosszul esett az az volt, amikor először együtt aludtunk, reggel el is ment, mert programot szervezett a haverjával… Pedig nagyon jó volt minden az éjszaka, láttam rajta, hogy teljesen odavolt. Meg amikor írok neki, akkor is van amikor normálisan ír, máskor meg 1-2-3 óra múlva csak. Aztán amikor áthívtam magamhoz, mindig késve jött, mert otthon is dolgozott. Volt hogy 2 órával később jött csak a megbeszéltnél, na akkor nagyon mérges lettem rá. Mondta, hogy sajnálja, jött ahogy csak tudott, higgyem el, hogy nem hazudik, nem csajozik mellettem, stb, még sírt is… Oké, kibékültünk, de másnap megint el kellett mennie, mert a mindenszentek miatt haza kellett utaznia a szüleihez. A hétvége alatt a haverjaival ment el valahova, utána nap meg délután 2 óráig aludt, aztán egész nap játszott a számítógépen. Én meg “vártam”, hogy mikor akar majd találkozni… Célozgattam rá, aztán már konkrétan rákérdeztem, hogy mikor láthatom újra? Annyit mondott, hogy majd megbeszéljük.

Tudom, még ki sincs mondva semmi, csak akkor is rosszul esik a viselkedése, én tök sokat gondolok rá, alig várom hogy hozzá bújhassak, ő meg mintha eszébe sem jutnék… Eddig akikkel randiztam valaha, alig várták hogy lássanak, lekaparni nem lehetett őket, ő meg… Nem tudom ezt mire vélni, de nagyon fáj ez a mellőzés, és nagyon gondolkodok azon, hogy inkább hagyjuk is ezt az egészet, mert nekem olyan TÁRS kell, aki igényli a társaságom, nem pedig a 65. helyen vagyok a listáján… Nem tudom mit csináljak… 30 körül vagyunk mindketten, azért nem kisgyerekek vagyunk már, hogy hébe-hóba járogassunk…


2021. nov. 2. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Az első teendő az, hogy magadba szállsz, mert nagyon-nagyon rossz emberismerő vagy. Ha épp egy sorozatgyilkos lett volna, te már régen a föld alatt lennél.
2021. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Megoldás:

"inkább hagyjuk is ezt az egészet, mert nekem olyan TÁRS kell, aki igényli a társaságom, nem pedig a 65. helyen vagyok a listáján…"

2021. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

30 évesen még komolyan ott tartasz, hogy úúúúr isten, nem ír vissza 0,000000000001 másodperc alatt? Micsoda mocsok. Haza mer utazni a szüleihez halottak napján? Szemétláda. Merészel pihenni, dolgozni, találkozni a barátaival? Egyszerűen nem találok szavakat erre a borzalmas viselkedésre.

Ja de. Nőj fel!

2021. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem basz*a el, nem hazudott neked, mondhatta volna, hogy nagyon fontos munkaügy miatt megy el, és közben "haverozik". Vannak neki más dolgok is az életben nem csak a barátnő/feleség. sokan vagyunk így pasik, én azzal szoktam kiborítani a barátnőimet, hogy mellettük még vannak nők is, akikkel barátok vagyunk, és igen összejárok velük néha kettesben is, aki ezt nem tolerálja, ott befejezzük.
2021. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Valszeg csak meg akart dugni, nem tekint rád társként. (bocs, de a leírás alapján nem nagyon tudok másra gondolni)
2021. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolja annyira komolyan ezt a dolgot, mint amennyire te szeretnéd. Felejtős a pasas!
2021. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd a francba. Azért érzed, hogy kevésbé akarja, mint a többi pasi, mert kevésbé akarja.


4. Neked meg remélem nem sűrűn jut nő.

2021. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Jól érzed magad így? Ha nem, akkor hagyd az egészet, nem illetek össze. Húzhatod tovább a csodára várva, de 30 évesen már lehetne annyi eszed hogy lelépj amikor kiderül, hogy tök mást akartok.
2021. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Vedd lazábbra ne görcsölj ilyeneken.

Jóhogynem már igazolásokat kérsz a késésért mint vmi iskola vagy munkahely. Ez nem parkapcaolat amit te csinálsz

2021. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
lehet több nővel ismerkedik,vagy fél a pasi valamitől.nem gondol komolyan.szép történeted eleje
2021. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!