Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők ti kilépnétek a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti kilépnétek a mostani esetleg megfáradt kapcsolatotokból, ha találnátok egy jobb képű, jobb személyiségű, jobb anyagi helyzetű vonzóbb férfit aki veletek szeretne közös jövőt ?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok !

2020. okt. 15. 02:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Ezek miatt??? Viccelsz??? Soha! Csak ha szerelmes vagyok a pasiba.
2020. okt. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem vagyok boldog, akkor igen, a leírt ideális férfi sem kellene hozzá. 32
2020. okt. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen sokan vannak még fel?
2020. okt. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Ugyanis ő volt velem a szarban és egyedül róla tudom, hogy nem hagy ott sem másért sem azért, mert néha nehéz. Benne volt annyi, hogy mellettem maradjon, benne van annyi, hogy nekem adná mindenét, ha kérném, benne van annyi, hogy ki merte mondani, hogy össze akarja kötni velem az életét. És vele húztunk fel valamit, aminek most köszönhetem azt is, aki vagyok.


Szóval amíg ő nem küld el, én itt leszek és vele leszek.


Hidd el, láttam már azóta szebb férfit, jobb anyagi helyzetűt, ismerek olyat is, akivel jobban egyezik az érdeklődési körünk, emiatt pedig jobban tudunk értekezni bizonyos dolgokról. De egyik sem üti a párkapcsolat színvonalat. Jó barátaim, akikhez nem nyúlnék, csak a legjobbakat kívánom nekik. Nem mozgatnak meg.



Senki sem fog visszamenni a 23 éves, családi drámában elfáradt, kihasznált énemhez, akit mindenki csak kiröhögött, mikor azt mondta, komolyat akar, akit sokan lekicsinylően megszóltak a szexuális igényei miatt, akivel soha nem akartak igazán tervezni, csak élni a mának... Aki csak ezzel az egy emberrel találta meg azt az utat, amitől ott tart szakmailag és anyagilag, ahol. És ezt senki sem tudja pótolni. Senki sem fog már odajönni hozzám és meggyőzni arról, hogy az embernél, akiben egy percig sem ingott meg a bizalmam és aki kirántott a fuckboyos, lébecolós, szexközpontú és felszínes qrva isten fszából és normális életet kezdett velem, egy szállal is képes jobb lenni. Hülye lennék egy alapvetően jó, nyugis kapcsolatból valami potenciálisan szarba ugrani. Azt hiszed, teljesen elment az eszem, hogy most, mikor minden a helyén van, felforgassak mindent valamiért, amiben biztos vagyok, hogy csak szarabb lesz? Nos, nem.


Akárki is jön ide, az legfeljebb ugyanolyan, mint ő, ebben az esetben pedig az érkezési sorrend számít. ;) Mert mint voltam, abban a szarban ő volt ott és senki más nem bizonyította, hogy nem egy felelőtlen szutyok.

2020. okt. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kapcsolat úgy szar, ahogy van és ő sem akar változtatni, 3. fél nélkül is vége lenne a dolognak. Ha minden oké, akkor nem lenne lapát 3. fél miatt, akkor sem, ha az maga Cristiano Ronaldo.
2020. okt. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha megfáradt a kapcsolat azonnal kilépnék belőle a többi tényezőtől fügetlen. 29 vagyok.
2020. okt. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

"Jövendőbeli" nélkül a teljes anyagi biztonságból a helyes férjemet elhagyva egy gyerekkel is kiléptem egy punnyadt háasságból.

Van olyan, mikor nincs más választás.

2020. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Te most komolyan őszinte választ vársz erre a nőktől? Természetesen mind azonnal otthagynák az aktuális pasit, mint eb a Szaharát.
2020. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

#8: Az a baj, hogy elég sokan vagytok, akiknek egyetlen életcél, hogy minél jobb nőbe tudjatok mártogatni, és azt hiszitek, hogy biztos mindenki ilyen.

Akinek a családja az élete, az meg nem tudja megértetni az ilyen farokvezérelt ösztönlénnyel, hogy családtagokat nem cserélgetünk.

Nem vagyok vak, pontosan látom, hogy van a férjemnél jóképűbb, gazdagabb, jobb személyiségű férfi. Csak az nekem nem kell! Nem keresek ilyet, ergo nem is találok.

Viszont nem vagyok egy naiv kis 16 éves, akit még meg lehet etetni ilyen süket dumával, hogy "komolyat tervezek veled, béjjbii". Aki ilyet kijelent az elején, annak sejtelme sincs a komoly kapcsolatokról. Az csak süketel.

2020. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Köszönjük 8-as,hogy Te minden nőnél jobban tudod mit akarunk.Tényleg.


Nem értem az ilyenek mint Te.Ti nem találkoztatok még nőkkel?Vagy ennyire szar társaságokban mozogtok,hogy levonjátok következtetésként az összes nőről,hogy pénzéhes,hazug,manipulatív,pénzéhes stb.?

2020. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!