Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 és fél év korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 és fél év korkülönbséggel mik a kilátások, mennyire lehet tartós?

Figyelt kérdés

A nő 33 éves, a férfi 57 múlt.


8 éve vannak együtt.


2021. nov. 4. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

A pasi lassan öregszik, kb. 7-8 éven belül nyugger lesz, a nő még mindig fiatal.


39-40 évesen a nőnek egy nyugdíjas életmódjához kell idomulnia, amannak meg egy még nagyon aktív nő igényeit kell kielégítenie.


Az oké, hogy eddig elvoltak, de az idő szerintem nagy korkülönbségnél éppen hogy ellenük dolgozik.

2021. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem átlagolni kell. A nő olyan 45re öregedhetett, a ferfi is olyan 48ra fiatalodhatott. Így nincs problėma.
2021. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2


a férfiról vannak, akik már azt hiszik, h. nyugdíj közelében jár, olyannyira néz ki "fiatalosnak", mert úgy elhagyta magát, a nő meg annyinak néz ki, amennyi.

lélekben sem többnek, a férfi ki van égve, mint egy kemence, cinikus és megkeseredett, így ő lélekben sem fiatalabb.

2021. nov. 4. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mennyire kiégett a tag. Egy rossz párkapcsolat megszűnhet pár év alatt, de tarthat akár 20-30 évig is.

Aki 8 éve egy rossz kapcsolatban van, lesz még benne plusz 8-at is valszeg.

2021. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem mindegy, mennyire kiégett a férfi!

A nő még fiatal, így könnyen találhat egy mentálisan stabilabb, életigenlőbb, optimistább, energikusabb... fiatalabb partnert.

2021. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nő már tuti félrekúr mással
2021. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 Abból a szempontból mindegy, hogy a csaj 8 éve szenved egy halott kapcsolatban. Tévedhetek bár, de azok, akik képtelenek megszabadulni egy halott kapcsolatból 8 évig, további 8-10-15-100 évet is képesek eltölteni benne.

Az is teljesen mindegy, hogy találhatna magának értelmesebb férfit. Persze, találhatna, ha nem lenne kapcsolatfüggő / gyáva / mittudomén miért marad valaki 8 évig egy szar kapcsolatban.

2021. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem sokáig,a fickónak ha átlag magyar, akkor 60 fölött már prosztata

gondjai lesznek,vagy más.A nő meg még fénykorát éli.

2021. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7


senki nem mondta, h. a nő 8 éve szenved... senki nem mondta, h. ez a kapcsolat szar volt...

2021. nov. 4. 15:19
 10/13 A kérdező kommentje:
a privát kérdezőnek üzenem: közöm hozzá, h. én vagyok az egyik tag ebben a kapcsolatban.
2021. nov. 4. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!