Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az orvos kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az orvos kollégámba. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Jelenleg negyed éves orvostan hallgató vagyok. Körzeti orvoshoz kellett mennünk a gyakorlati időnk letoltesere. Egy nagyon kedves dr úrhoz kerültem. Ő közel 60 éves én 22. Úgy vettem észre hogy tetszem neki,láttam hogy hosszasan néz engem, amikor kettesben maradtunk megdicsert hogy csinos vagyok, érdeklődött hogy van e kapcsolatom. Kitert arra is hogy milyen fiúk jönnek be nekem. Ő házas, de bevallom megdobogtatta a szívemet. Lehet hogy csak én gondolok többet a dologba? Nektek mi a velemenyetek?

2021. okt. 31. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
81%
Édes vagy, de még messze nem a kollégád, maradjunk annyiban. :)
2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
86%

Érzelemátvitel.


Apukád hogy van?

2021. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire ki vagy éhezve egy kis bókra? Pattanj a tinderre és szervezz le pár randit, akkor majd azok is kedveskednek majd es a venember eszedbe se fog jutni.
2021. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan az orvosira jársz ilyen helyesírással?


Legalább azt kéne tudnod helyesen leírni, hogy: negyedéves orvostanhallgató. Összetett szavak, egybeírjuk.


Ha tetszel is neki, tisztában vagy vele, hogy etikai vétség, ha ő kikezd egy medikával? Bizonyára akad pszichiáter is az orvos kollégáid között, javaslom, hogy menj terápiára.

Bőven apád lehetne a doki, ha neked ez imponál, és nem kapcsolsz, hogy ilyenekbe nem megyünk bele, akkor kérj segítséget.

2021. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
82%

"érdeklődött hogy van e kapcsolatom. Kitert arra is hogy milyen fiúk jönnek be nekem."


ez határátlépés! semmi köze a szerelmi/szexuális életedhez!

ilyen mondatnak biztosan NEM szabadott volna elhangzania egy szakmai gyakorlaton, ebben az alá- és fölérendeltségi hierarchiában.


buta vagy, hogy ha válaszoltál rá.


ilyenkor azt kell mondani: ez nem helyénvaló kérdés, a magánéletemről nem fogok beszélni, én itt szakmai okból vagyok.

2021. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Kedves 4. kommentelo. A telefonom néha magától javitja a szavakat. A kérdés nem az én helyesirasom volt. De az vesse rám az első követ akinek még nem tetszett idősebb férfi, vagy nem táplált olyan személy iránt érzéseket aki valami megmagyarazhatatlan dolog miatt vonzotta.
2021. okt. 31. 19:57
 7/61 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szerettem soha bele idősebbe... miért is tenném, ha korombeli is elérhető?

Olyanba pláne nem, ahol hatalmi dinamika áll fenn. Nálam ha ilyen bepróbálkozna, már az rögvest kiábrándítana, hogy visszaél a helyzettel.

És majd dokiként a betegeiddel is dugni fogsz? Az is bele fog férni?

2021. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Azért az teljesen más. Minden ember más, nekem imponál hogy okos, tapasztalt, érett . Számomra vonzó hogy egy olyan személy érdeklődését keltettem fel akire feltudok nézni.
2021. okt. 31. 20:08
 9/61 anonim ***** válasza:
81%
Szegény kislány... ennyire elhanyagolnak?
2021. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Ijjjj... hát ez egyáltalán nem bók rád nézve! Ha egy idősebb úr ennyire mászik a fiatalra az leginkább a szexuális ragozó jellemre utal. És ezek mindig megtalálják a gyenge figyelemre éhes prédát maguknak.


Az a veszélyes ebben a szituban, hogy látszólag tudod mit csinálsz... és max évek múlva amikor már jóval több tapasztalatod van jössz rá, hogy dehogy tudod.

2021. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!