Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolatban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban miért csak akkor van csók ha szexet akar a másik fél. Miért nincs intimitás és több törődés a párkapcsolatban? Amint megtörtént a szex már egyből távolságtartó a viselkedése. Mint nő több odafigyelésre vágyom.

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 23:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam irni utolso h attol is fugg miota smaciztok. Nalunk is volt kampanyidoszak, aztan osszehazasodtunk😀
2021. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

6 hónapja szétmentünk mert nem tudok tovább úgy élni hogy nincs semmilyen érzelem a kapcsolatban.

Amikor kedve van akkor legyen szex viszont semmi érintés simogatás ölelés nem volt a kapcsolatunkban.

Nem romantikus típus azt mondta.

Viszont már a figyelem is megszűnt a részéről.

Mosok főzök takarítok gyereket nevelek és dolgozni járok.

Amint szakitottam vele nárcisztikus lett. Többször döngölt a földbe a szavaival. És úgy gondolja hogy még együtt vagyunk és a jövőt együtt tervezi.

Nem tudom neki elmondani jobban a tudtára adni hogy nincs közös jövőnk.

Ha ellent mondok ismét nárcisztikus lesz.

2021. nov. 9. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!