Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélye annak, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye annak, hogy belém szeressen vagy már megtörtént? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel már találkoztam csak most kb olyan 3-4 hónapja kerültünk közelebbi viszonyba nem barátság de nem is mondanám szerelemnek sem. Szóval ha úgy alakul egy iskolába megyünk ha felvesznek és lehet osztálytarsak is leszünk és azt mondta,hogy ő örülne is neki,meg amikor fényképezkedünk akkor majd ad képet nekem és én is neki es azt mondta "húú de jó nekem,nézegethetlek majd!!" Meg amikor egyszer meglátot kiőltözve az ünnepségre hirtelen megörült es azt mondta "jól nézel ki!" meg facebookon is is van amikor szivecskéket irogat stb..meg egyszer kérdeztem tőlle,hogy hány %-ra értékelne csak úgy simán es azt mondta 70%-ék,amikor meg kerdeztem,hogy jófejségben meg barátilag akkor meg 100%-ra értékelt,nem is olyan régen meg azt mondta,hogy jófej vagyok meg normális meg velem szeret beszélgetni mert egy normális vagyok a sok hülye közül. Tudom kicsit sok de ezek alapján: Azt szeretém tölletek kérdezni,hogy hogyan érezhet?

2015. febr. 20. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ebből nem esett le neked mi a szitu akkor inkább hagyjad szegény srácot
2015. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki! Ezek alapjan erdeklodik irantad!
2015. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, az már biztos.
2015. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!