Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki tapasztalt már hasonlót:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tapasztalt már hasonlót: "Beleszerettem egy csúnya fiúba." ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 10. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Másnak akad szép is, jó belső tulajdonságokkal, nem úgy mint Ferencz Gabriellának, aki viszont nem egy gyönyörűség, nem kellett volna hinni a nagymamának.
2021. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Kinek mi a csúnya.. Ez elég relatív. Nekem sose tetszettek a cikkben említett "szőke, magas, kék szemű" férfiak, sőt, mindig az alacsony barna hajú, átlagosabb kinézetű pasik jöttek be, akik a barátaim szerint csúnyák voltak.


Ne aggódj a külső adottságaid miatt annyira - azon úgysem igazán tudsz változtatni. Inkább öltözz ízlésesen, legyél okos, vicces, közvetlen. Hidd el, fogsz magadnak párt találni.

2021. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En ferfi vagyok, tenyleg ugy van hogy a belso tobbet er. Tudom, hogy klise.
2021. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

She-től ne várjunk színvonalat... ez nem újságírás, hanem clickbait dögunalom.

Nőként nem értem, miért olyan nagy szám "csúnya" fiúba beleszeretni. Nem minden ember felszínes, és nem csak a külsőt lehet szeretni...

2021. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
ez szerintem attól is függ, hogy melyik női típusról van szó.. mert az aki a mesefilmeken szocializálódott az nem fog a gazdag jó képű szőke herceg alá adni de legalább is a jóképű szőke alá biztos, a másik aki a valóságban él és romantikus alkatú nő az lehetséges bele tud szeretni a belsőbe is .
2021. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most ezt a kérdést a She "újságírója" posztolta ki?

Ennyire megcsappant az olvasóközönség, vagy mi?

2021. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Értettem a poént . :D Hát ha nem nő írja akkor látod ez van..
2021. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézzétek már egy fantasy-jellegű kérdés.
2021. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én
2021. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetszett már sokszor olyan, akire mások azt mondták, hogy csúnya, de nyilván én nem láttam annak. Olyanba szerintem nehéz beleszeretni, aki külsőre egyáltalán nem vonz, de nem csak az lehet vonzó, aki magas/szőke/kék szemű (ez általában nem is az esetem).
2021. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!