Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki elsőre egyáltalán nem tetszik és idővel mégis beleszeretsz és megszépül a szemedben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Jártam így (Nő vagyok)
Jártam így (Férfi vagyok)
Nem jártam így (Nő vagyok)
Nem jártam így (Férfi vagyok)
Ismertek olyan nőt, akivel ez megesett
Ismertek olyan férfit, akivel ez megesett
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem idővel szépült meg hanem nagyon profi az ágyban es nagyon ért a nőkhöz es el tudta azt érni hogy szerelmes legyek belé, úgy hogy en nem is akartam nem is tudtam eleinte az lenni belé, annyira taszított.



Azon, amikor egy ffi olyan dolgokat elér nálam, amit szabályosan nem is akartam, de kiváltja azt belőlem hogy akarjam, én mindig ledöbbenek. Es olyankor nagyra nőnek a szememben, hogy ez igen! Vmit nagyon tud a srác.

2021. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nőkkel sokkal gyakrabban előfordul ez, mint férfiakkal.
2021. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Volt olyan, hogy nagyon jó fej volt a srác és próbáljuk meg alapon belementem a kapcsolatba. Pár hónapig működött is, aztán rájöttem hogy ez nem szerelem, csak mély barátság.
2021. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt ilyen, bár próbálkoztam, adtam esélyt.
2021. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Volt rá példa de ritkán van ilyen
2021. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Korábban dolgoztam az esküvői iparban és számos történetet hallottam a jegyes pároktól. Nőknél ez sokkal gyakoribb dolog mint gondolnánk, hogy külsőleg nem vonzódik hozzá kezdetekben, aztán megbékél a helyzettel, egy idő után már tetszik is neki. "soha nem gondoltam volna hogy egy kopasz férfi vonzó lehet" és még hosszasan sorolhatnám. "mindig a macsó típusú pasik jöttek be, most meg egy szemüveges könyvelőhöz megyek hozzá".....

Férfiaknál azért más a helyzet, mert ha egy nő külsőleg nem vonz, akkor a szexuálisan sem vagyok aktív, barátként tekintek rá. A vizuális inger férfiaknál többet számít mint nőknél, de ez sem egyértelmű.

2021. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 harebell ***** válasza:
100%
Akit megszeretek, az megszépül a szememben - a kérdés, hogy mit értünk az alatt, hogy "egyáltalán nem tetszik". A külső nekem másodlagos ismerkedés terén, igazából annyi a fontos, hogy ne taszítson, ha viszont ez a kategória valaki, akkor nem valószínű, hogy eljutunk addig, hogy az érzelmeim megszépítsék a szememben. De ha csak arról van szó, hogy kb semleges a külseje vagy nem pont az a típus, ami amúgy nagyon tetszene, akkor igen, a vonzalom és kötődés kialakulásával együtt egyre jobban megtetszik.
2021. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

akit telibe már az első találkozáskor csúnyának tartasz, azzal szerintem megette a fene.

nekem elég fontos a külső, ehhez képest a feleségem annyira nem jött be, mielőtt összejöttünk volna (korábban ismertük egymást), pedig amióta együtt vagyunk, nagyon szépnek látom. most sem egészen értem, hogy miért.

egyébként szerintem akár ilyenek is benne lehetnek, hogy miután összejöttök, utána gyakran sokkal közelebbről látod a másikat, mint a hétköznapokban látnád, és lehet, hogy onnan nézve vonzóbb, pl. nagyon szép szemei vannak, stb.

2021. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Aki nem tetszik az nem tetszik és nem is fog tetszeni!
2021. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, bár velem ilyen még nem volt. Olyan már igen, hogy eleinte nem tulajdonítottam nagy figyelmet az illetőre. Nem taszított (2 vagy 3 ilyen volt egyébként), de nem is mondtam volna elsőre hogy bejön. Aztán idővel, ahogy egyre többet láttam és megismertem, kialakult a vonzalom és a végén volt olyan is akiért már megőrültem.


Plusz azért lássuk be, hogy az ember változik, változhat a külseje, a személyisége, a karizmája, kisugárzása is. Ezáltal pedig lehet később vonzóbb, fordítva is kevésbé vonzó.

2021. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!