Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek tündérmesék? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek tündérmesék? A herceg beleszerethet a csúnya szegény lányba?

Figyelt kérdés
Szerintetek van ilyen? Mit tegyek higyjek neki hogy tényleg velem akar lenni? Az az igazság, hogy az első szeretkezés már hamar megvolt köztünk, de azóta is találkozni akar velem. Lehet hogy valóban kellek neki? De miért ha a szép nőket is megkaphatja és az előző barátnői is gyönyörű sikeres nők voltak?
2015. nov. 28. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És veled mi a baj? Amúgy a férfiaknak fura ízlése van, mindenféle átlagos meg az alatti lányok is tetszenek nekik néha.
2015. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lát benned valamit amit te nem látsz magadban. Előfordul. :)
2015. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát, velem volt ilyen, mondjuk ronda nem vagyok, csak akkoriban még nagyon gázul öltöztem, mert rocker voltam, ő meg marhára nem.

Tényleg én kellettem neki, nem a sok plázamacska.

Csak aztán a szülei (kőgazdagok voltak) nem tapsikoltak örömükben, hogy én volnék a nagy ő, így nem tartott sokáig a tündérmese. Életemben nem sérültem akkorát, mindezt 16-17 évesen.

Ő még ehhez nem volt érett, hogy jól kezelje szerintem.

Nem tudom a te herceged hány éves...

2015. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy van vele, hogy a csúnya lányt senki nem akarja majd elvenni tőle. :)
2015. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Itt van az én hercegem, szebb is, csinosabb is, okosabb is, tanultabb is, fiatalabb is, minden szempontból sokkal jobb, mint én vagyok, minden ujjára jutna ilyenből kettő, mint én vagyok, és mégis én kellek neki.
2015. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán veled nem csak a körömlakkod színéről,meg a bulikáról lehet beszélgetni.Talán te meg is öleled szex után úgy,hogy abban benne van a szíved...Viszont arra vigyázz,hogy ne éld bele magad,mert csak a szexre is játszhat az illető.
2015. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Relatív,hogy ki mit lát szépnek. És ne akard neki megmondani,hogy ő mit lásson annak! :D

Inkább örülj neki.

2015. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tundermesek leteznek :) Orulj neki, ha te is a resze vagy :)

En a Csipkerozsikat elem :DDD

2015. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld mi férfiak vagyunk, mi k**úrvára lesz**arjuk, hogy mennyit keres a lány szegény e vagy sem, k**úrvára lesz**arjuk továbbá, hogyvan e autója milyen telefonja van és milyen márkás ruhákba öltözködik.


Egy lányon látni azt, hogy szép e vagy sem. Mi megnézzük a lányt és csak őt semmi mást.És általában ruha nélkül képzeljük el elsőre is.

2015. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
De ugye nem te vagy a pultos takaritònő akiért egyik kérdésében mérnökök versengnek a következőben az orvosok akarjàk feleségül venni....
2015. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!