Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet attól még esélyem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még esélyem ha egy bizonyos nőre sokan hajtanak?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek és néhány hónapja egy nő ismerősöm szakított a pasijával. Azóta innen-onnan hallom, hogy mennyien hajtanak erre a nőre. Facebookon ismerősök vagyunk és bár ritkán tölt fel képet, a szakítása óta rengeteg lájkot kap férfiaktól pedig egy képen se hivalkodó vagy kihívó. Nem plázacica típus, semmi mű nincs rajta de mégis nagyon szép csaj, nekem is tetszik, pont az álomnő kategória (babaarc, hosszú szőke haj, kék szem, alacsony de formás). Sosem hallottam róla semmilyen rosszat pl. szexelt volna ezzel-azzal, csak arról tudok hogy korábban is hosszú kapcsolata volt. A mostani exével is évekig volt együtt. Most 28 éves.

Megfordult az én fejemben is, hogy valahogy kezdeményezek pl. ráírok de megmondom őszintén így kicsit elbizonytalanodtam, hogy ennyien akarják őt (22 éves pasit is tudok és 40 évest is, a többi e között van).

Szerintetek ez mit árul egy ilyen "népszerű" csajról? Lehet attól még esélyem nála?

29F


2021. nov. 13. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet, ha normálisan közeledsz felé. Ezalatt azt értem, hogy finoman tudtára adod, hogy szimpatikus, szívesen beszélgetnél vele egy ital mellett például. Nem kell nyomulni, próbálj udvarolni neki, aztán meglátod. Jobb, mintha meg sem próbálnád.
2021. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokan nem mernek közeledni. Nekem volt ilyen, hogy azt hittem, sokan hajtanak rá, közben kiderült, hogy nem, és lett volna esélyem, csak az is kiderült, hogy én is a gyávák közé tartozom. Mikor végre rászántam magam évekkel később, épp összejött valakivel, 4 év múlva házasok voltak, azóta van két gyerekük. Azon a pár hónapon/éven múlt, hogy nem nyitottam, ma az én gyerekemet szülné...
2021. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Így tennék én is, a lerohanás amúgy sem az én stílusom. Fokozatosan közelednék hozzá ha látom rajta, hogy nyitott lenne rá. Az a baj, hogy nincs közös társaságunk, nekem is csak néhány régi haverom van és úgy tudom ő is így van ezzel. De akkor majd kitalálok valamit. :)

2021. nov. 13. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Igen ettől tartok én is, hogy később megbánnám hogy meg sem próbáltam.

2021. nov. 13. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek lehet, hogy sablonos, de írhatsz neki a neten üzenetet. Aztán meglátod, mennyire vevő rá.

Nekem amikor tetszett az illető, szerettem vele társalogni, sokat leveleztünk, poénkodtunk, ment a flört. Ma ő a barátom. Nálam sem ő volt egyébként az egyedüli jelentkező, de messze a legintelligensebb, láttam benne fantáziát.

Az első válaszoló vagyok.

2021. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Én is ilyen lánynál próbálkozom.

Csak normálisan és ne kapkodj.

2021. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze! 🤞💪
2021. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden választ felpontoztam!
2021. nov. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!