Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A munkahelyemen egy légtérben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen egy légtérben dolgozom álmaim nőjével.. Feleségem, gyerekeim vannak, ő is családos, én meg napról napra azon kattogok, hogy mi legyen. Ha ránézek egyből érzem azt a bizonyosat... Milyen tanácsokat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
válts munkahelyet
2021. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Ha bátorítást vársz, hogy ott hagyhasd a feleséged és a gyerekeket egy pi.na miatt, akkor szerintem rossz helyre jöttél.
2021. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
#1 Szerintem is.
2021. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Engem érdekelne, milyen az a nő? Mi fogott meg benne? Mitől álmaid nője. A feséged is az szerintem, mert elvetted őt nem? A feleségedben keresd meg inkább a szépet és a jót, ne másról fantáziálj.
2021. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
2es: nem várok bátorítást, nem szeretném ott hagyni a családom, nem egy pina - hadd ne mondjam, hogy ki az, ezen kívül minden helyén való (?) rossz helyre jöttem? Az meglehet...
2021. nov. 5. 09:41
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
valoszinu csak egy fellangolas, gondolom valami fullos kiscsaj es ettol mar almaid noje lesz. verd ki ra parszor es nyugodj le. ‘nem almaim noje, csak egy csinos csaj.’ monogasd magadban sokszor.
2021. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
4#: nos pont az ideálom, külsőre, viselkedésre stb. A feleségem eleve nem az ideálom - nem mindenkinek sikerül pont olyat elvenni, aki külsőre tetszik, a stílusa tetszett meg, de mióta gyerekek vannak teljesen más lett a stílusa (a külseje is változott, sajnos nem előnyös irányba)
2021. nov. 5. 09:55
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
Nőként ugyanebben a cipőben járok. Munkahely váltáson gondolkodom.
2021. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

"nem egy pina - hadd ne mondjam, hogy ki az"


Ez ugyan nem nekem szolt de , mekkora gyerek vagy te! Tipikus kisfiu ! Jujujjj valaki neven nevezte a kisbarinodet?!

2021. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Megcsapott a punciszag és most nem tudod mit csinálj? Tedd amit a 6-os javasolt :D
2021. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!