Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém, ki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém, ki akar használni, menekülne egy kapcsolatba, vagy csak szimplán én gondolom túl a dolgot?

Figyelt kérdés

Ezidáig 6nővel volt dolgom, és akármit is akartam tőlük, 1éjszakát, vagy párkapcsolatot, már az első alkalomtól kezdve húzódtak hozzám... hozzám bújtak, és nézték a szám, hogy mikor csókolom már meg őket...

Most össze jöttem egy nővel pénteken... 3hete ismerem, és részben miattam lett vége 2hete a kapcsolatának, mivel egy személy aki belém van zúgva, féltékeny volt, hogy sokat jól elbeszélgetek vele, és azt híresztelte, hogy lefeküdtünk...

A csaj mondta, hogy rám nem haragszik, hiszen én sem tudtam semmiről...

Ugyanúgy beszélgettünk, támogattam, majd most pénteken szerelmet vallott nekem... hogy állítólag már hetek óta figyel, még akkoris figyelt mikor barátja volt... és ugyanezt mondták a barátim is, hogy nagyon durván figyelt engem, csak szimplán hülye vagyok a nőkhöz, és ezt nem vettem észre...


Mindegy... a lényeg, hogy nekemis nagyon tetszik a nő... nyílván barátként tekintettem rá eddig, de mikor szerelmet vallott minden más lett... és énis elkezdtem máskép tekinteni rá...

De nagyon zavaros a kép... zavaros mivel szerelmes lettem, de nincs meg a rózsaszín felhő...

Teljesen másképp viselkedik, mint az eddigi barátnőim...

Nem ugrik a nyakamba szerelemtől dúlva... nem bújt hozzám, amíg szóvá nem tettem neki, hogy most mit is érez irántam... a csók is csak ez miatt csattant el... máskülönben még az sem lett volna...


A lényeg:

Tegnap este náluk aludtam, mert így tudtuk kivitelezni azt, hogy együtt lehessünk a sok munkám és esti suli miatt... 3.madjára ment bele, mert valamilyen furcsa oknál fogva 2szer halasztgatta...

Közben semmit nem csinált, csak filmezett...

De végre össze hoztuk, és egyszerűen ugyanolyan volt mellette feküdni, mint mikor barátjaként átmentem megnézni vele egy filmet...

Írtam neki 1szöveget, amit megbeszéltünk... és ma is nála voltam... holott mostmár jobban közelít, de ugyanúgy viselkedik... nemis tudom... mint ha barátok lennénk extrákal, ahol még szex sincs... én nyilván nem fogok rá mászni, és mensizik is most.


A szöveg amit hagytam neki, és már megbeszéltem vele:

Figyelj emy... volt már dolgom 1-2nővel... volt, akivel 1nap után megszakadt a kapcsolatom, volt akivel 9hónapig húztuk...

De képzeld, az a személy, akivel 1napig voltam együtt, még ő is képes volt önzetlenül megülelni... hozzám bújni... nem kellett a szájába rágnom dolgokat, csak megölelt...

Az akivel 9hónapig voltam együtt, ő úgy szintén, minden egyes éjszaka...

És ez 10ből 10csaj...

Most példáuzok rozival, aki semmit nem akart tőlem... átjött filmet nézni, nyujtottam a karom, majd azonnal hozzám is bújt... ha nem volt neki kényelmes szólt, és poziciót váltottunk...

Szóval nem a maciját ölelgette, vagy ha azt elvettem, akkor a párnáját...

Azt mondtad, mikor rá kérdeztem a dologra hajnalban, hogy ha nem akarnál tőlem semmit, akkor nem bújnál hozzám... figyelj... amíg fel nem hoztam a témát, addig nemis bújtál... állandóan kerülted a dolgot... ha macid kivettem a kezedből, ölelgettél mást... mikor át karoltalak semmit nem reagáltál... mikor közelebb mentem hozzád, valamilyen furcsa oknál fogva mindig lett valami veled... vagy a legyeket keltél fel le csapkodni, vagy csak a kutyát engedted be, vagy a kutyát hívtad közénk... stb

Még csók sem volt, pedig már rég elszokott csattani, az össze jövetel előtt... ha már együtt vagyunk, akkor ez amúgyis alap dolog egy kapcsolatban... de neked semmi jelét nem láttam annak, hogy szeretnéd... mivel tanulmányozom az emberek testbeszédjét szabad időmben, így tudom, hogy mikor akarja egy nő... azonnal le lehet vágni... de mivel te még az össze bújást is mindig elkerülted, így erre is 0% az esély, hogy bármit akarj.

Az meg, hogy 4órakor le léptél, még 1el rá tett a tűzre... mert minek mentem el akkor?

(Szoba kutyája van)



Le rí az emberről az ha szerelmes, és te nem vagy az... te valami teljesen más vagy...

Féltékennyé akarsz tenni valakit? Legyen basszus eljátszom veled a kapcsolatosdit...

Alkalmit kapcsolatot akarsz, vagy inkább barátot extrakkal? Azis oké részemről

Vagy esetleg beszélgető partnert szeretnél, mert unatkozol? Beszélgessünk

De ne hitegess kapcsolatosdival, amíg nem vagy tényleg szerelmes, mert tudom, hogy nem vagy


Igazából nagyon sokat beszélgettünk, és állandóan azt próbálja nekem bizonygatni, hogy mennyire szerelmes belém... hogy értsem már meg, hogy akar tőlem kapcsolatot...

Mikor messengeren beszélgetünk még el is hiszem, mert úgy kommunikál, mint ha tényleg szerelmes lenne...

De mikor találkozunk, teljesen máshogy viselkedik...

Tényleg, mint ha csak barátja lennék, akinek néha megengedi, hogy hozzá bújjon... de szerintem azt sem szívesen...


A kérdésem:

A csaj most tényleg szerelmes belém, vagy mi lehet ez az egész nála?

Valamint az lehet, hogy mind a ketten máskép tekintünk egy kapcsolatra?

Csak mert én nem tudok úgy egy kapcsolatban élni, hogy nem ölelhetem őszintén magamhoz a párom... tény, hogy miután szóvá tettem a dolgot, megölelhetem... de ami ölelést én kapok, az nem őszinte szeretettel teli ölelés...


Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi a konkrét célja velem? Mert az hogy egyenesen megkérdezem tőle, az nem játszik, mert mindig azt bizonykadja, hogy szerelmes belém... de valamiért soha nem érzem ezt... hogy tényleg szeretne.


2021. nov. 16. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs ember, aki ezt vegigolvassa..
2021. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs...



Én sem olvastam végig.

2021. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se sikerült végigolvasni😟
2021. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bizonygatja*
2021. nov. 16. 18:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Basszus 😂😂, azt hiszem tanácstalanul maradok
2021. nov. 16. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fuss neki még egyszer röviden egy új kérdésben. Hátha 😉

#3

2021. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy csak így tudom át adni a lényeget... hogy pontosan miért is zavar az ami zavar...
2021. nov. 16. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Huh,én elolvastam.

KOMMUNIKÁCIÓ! Enélkül nem fog menni, nem leveleket kell hagyni, hanem face to face elmondani, mi bánt, neked mit jelent a párkapcsolat, ő hogyan tekint rád,stb. Nem gondolatolvasó a másik, hogy tisztában legyen azzal, hogy neked mi lenne megfelelő.

3 hete ismered, 2 hete szakított a pasijával. Mégis mit vártál? Szerintem totál össze van zavarodva. Hagyj neki időt.

2021. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam.


Basszus, jobban komplikálsz, mint egy nő.


Hány éves korosztály vagyok?


Csak mert 30 felett ez már nagyon gáz. 30 alatt még majd megtanulod érteni a nőket.


Szerintem nem szerelmes, de erre akkor jött rá, mikor szabd préda lettél.

2021. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy szabad préda lettem?
2021. nov. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!