Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Negatív dolog, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív dolog, vagy inkább pozitív, ha a párod azt mondja, hogy szeret, de már ennyi év után nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy kb 10 éves kapcsolatban.

Ha az érzéseitekről beszélgettek és a másik nyíltan azt mondja, hogy szeret, ahogy szeretni lehet és "kell" egy kapcsolatban, de már nem szerelmes.

Ez pozitív, hogy valaki őszinte, vagy negatív, mert úgymond egy csökkent érzelmi állapotról számol be?


2021. nov. 18. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lenne már 10 év után szerelmes? Az az érzés ~2 év után elmúlik.
2021. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

A szerelemnek nincs univerzálisan elfogadott definíciója. Nekem az a szerelem, hogy a szexuális partneremmel akarom leélni az életem, és ez az elkötelezettség szilárdan él bennem. Anyámat is szeretem pl., a férjembe viszont szerelmes vagyok.


Fogd fel bóknak, amíg tombolnak a nemi hormonok, könnyű elviselni a másikat, inkább azok elmúlása után teljesítmény szeretni valakit.

2021. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Az szeret csak igazán TÉGED aki a rózsaszín kőd után is szeret.

Ez kifejezetten bók, dicséret, kedvesség, nem kellene a végtelen szerelem kamujához ragaszkodni és akkor értenéd te is.

2021. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, leírom a saját tapasztalatomat, velem/velünk hogy volt. Mikor nekem ilyet mondott a párom, szintén 10 év után, akkor bizony kiderült, hogy oka volt annak, amiért ezt mondta. Ugyanis képbe került egy kis fiatal kolléganő.

Nem biztos hogy veletek is ez van, csak leírtam. Addig a pontig váltig állította mennyire szeret stb. Amúgy természetes, ha a kezdeti lángolás elmúlik. De nem mindegy mi lesz utána .

2021. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez attól függ, mert ez lehet a lelépés megkezdése is. Akkor rohadtul negatív.
2021. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem magától mondta, én tettem fel a kérdést. Csak furcsa volt, mert lehetett volna annyit is reagálni, hogy szeretlek. Mindenféle egyéb hozzáfűzés nélkül. Én sem lángolok már, de ha ő tette volna fel ezt a kérdést, akkor nem azzal indítok, hogy nem vagyok már szerelmes, de szeretlek. Hanem lezárom annyival, hogy szeretlek.
2021. nov. 18. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6. Kezd kihűlni a kapcsolat, kéne beszélgetni arról hogy hogyan tovább. És egy kicsit mind a ketten össze kellene kapnotok magatokat testileg lelkileg.
2021. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem magamat védve, de én odafigyelek magamra, rendszeresen sportolok, stb, szóval odafigyelek. Programok, szex téren nemigen van probléma. Figyelmességgel sem. Nem tudom, mivel lehetne feldobni.
2021. nov. 18. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Lehet hogy csak fáradt/depis és azért van most leeresztve. Vagy nem tudom innen min nem fogjuk ezt kitalálni. Nektek kell ezt megbeszélni.
2021. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnek tényleg nincsen elfogadott definíciója, valaki a szexpartnerséghez köti fentebb. Szerintem ez hibás, mert hiába működik a szex valakivel, ha közben lelkiekben totál nem stimmel semmi. Volt már ilyenben részem, nem volt jó szerintem.

De olyanban is volt, sőt van részem, hogy egyáltalán nem a testiségen van a hangsúly, de már évek óta bele vagyok zúgva, mint vadló a szakadékba. Ennél nincsen jobb a világon.

Lehet szexelgetni jobbra-balra, de egy "zavarodott" állapot, ami elmúlik viszonylag hamar. Aztán lehet pislogni, hogy hoppá, amúgy olyan valakivel vagyok együtt, akitől én nem is akarok semmi mást, csak működött a szex. Na ezen lehet lamentálni. Meg azon, hogy mindig próbáljunk tágabb perspektívákat felfedezni. A boldogság és a szerelem nemcsak az, hogy: párkapcsolat, szex, együtt csinálunk mindent, házasság, gyerek, ház stb. Nem, lehet ezt egészen máshogy is. Amikor nem költözöl össze valakivel csak azért, hogy aztán fél év után egymás agyára menjetek. De legalább elmondhatják magatokról, hogy na milyen komoly kapcsolatom van, összeköltözés stb. Szóval lehet úgy is, hogy sok év után is azt mondd, hogy hú, ez a férfi/nő egy csoda.

2021. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!