Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert lehet az, hogy az utàl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet az, hogy az utàl meg engem akit szeretek? Vagy akibe szerelmes vagyok? Ez hogy lehet negativ?

Figyelt kérdés

A pàrkapcsolataim viszonzott szerelemmel indulnak, a sràc udvarol, ha nem akarok vele jàrni, küzköd, hodit, spontan kialakulnak az erzelmeim,elkezdem megszeretni, megnyílok.tipikus olyanokkal hoz össze a sors akik nagyon akarnak, mindent megtenne èrtem. Dominànsak.

Aztán együtt jàrunk, bemutat haveroknak csalàdnak. Vàrom, hogy talàlkozzunk, csak ö erdekel, kialakul a bizalmam hogy ö annyira szeret hogy nem kell tartanom, ö lesz a "mindenem".

Es kezdödnek a bajok.

Eleinte elkezdenek aprosàgokban kritizàlni, pl miert ilyen a hajad multkor jobb volt, vagy a föztömet, meg akarnak vàltoztatni, van aki elkezd csajozni, nem vagyok mar neki èrtèk, aztan mélyebb gondok, van akinek a haverjai ràm szàlltak es nem tudtam öket leoltani es azt mondta, ezt nekem kell tudni egyedül megoldani, valakit az zavart hogy nem akarok a szüleihez költözni, hanem önalloan elni, valakit az zavart hogy hozzà kepest keveset keresek, es nemhogy kiàbràndulnak de elkezdenek bantani utàlni, gyülölni, miközben mondjuk Ö az aki megcsal, vagy csajozik, mindeközben en tiszta szivvel szerettem a masikat, soha nem àrtottam volna a màsiknak, közös terveim voltak, es nagyon szerettem. Ennyi. Eszembe nem jutott volna a sajat pàromat kritizalni vagy irigyelni a sikereit(mint az egyik exem ahogy kiakadt azon mert jol fizetö melom lett), együtt tudtam vele örülni, segitettem mindenben, èrtünk éltem, nem kacsintgattam soha kifelé, stb.


Most ott tartok, ha en szeretek vkit, vagy szerelmes vagyok, az hogyan lehet hogy a masikban unszimpàiàt, söt utálatot gyülöletet vàlt ki?

Még meg is érteném, ha vkivel mondjuk aljas szemét hazug lennék, vagy akàrmi, de igy hogy,mikor szeretem szivemböl?



Arrol ugrott be, hogy talàlkoztam az egyik exemmel, aki megcsalt, még ö kezdett el engem bàntani azalatt mig csalt es en nem tudtam, szakitottunk és még én lettem elhordva mindennek, eltelt pàr év beszelünk, de még most is még ö utàl engem.

Màsik exem bele akart vinni illegàlis dolgokba is, ahogy telt az idö, a nagy szerelem utàn (eleinte sirva mondta hogy szeret es örökké engem akar), es nem mentem bele, es mindenkinek lehord.gunyt üz belölem azota.


Senki nem gondol ràm szeretettel.hogy de jo is volt. Vagy bàrmi. Vagy hianyzom.vagy megbànta. Utàlattal gondolnak ràm.


Olyan, mintha a legnagyobb bünöm az lenne hogy szerelmes voltam.

Miért lehetek attol a ponttol a màsik szemében rossz?


Hogy lesz igy baràtom? Minden onnanstol romlik el mikor megszeretem, beadom a derekam.



#utàl mert szeretem
2020. júl. 15. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem azért utál, mert szereted, rosszul értelmezed a helyzetet.
2020. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj hogy magadat kell jobban szeretned, mert különben ezek kicsinálnak. Nagyon kevés az olyan ember aki nem ezt teszi, hogy kicsinálja azt aki nem áll ki magáért minden pillanatban. De ha szerencséd van találhatsz olyat, de ritkaság.
2020. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem tudok kiallni magamert. Csak nem is ertem miert mennek àt olyanba hogy a hatàrokat teszteljék
2020. júl. 15. 17:24
 4/5 A kérdező kommentje:
1# onnanstol valtoznak meg mikortol beadtam a derekam
2020. júl. 15. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg akkor hogy te választasz, és nem beadod a derekad, hanem ha megtetszik valaki és elérhető, megszerzed. Lehet hogy nem véletlenül kéretted magad velük, mert a megérzésed azt súgta hogy jobb velük nem kezdeni, de addig erősködtek míg belementél. Aztán megszeretted őket. Próbáld meg amikor te választasz, és eleve jól indul a kezdetektől.
2020. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!