Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rocker lányok örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker lányok örülnétek ajándékba egy Martens bakancsnak? Barátnőmnek vennék karácsonyra mert nincs pénze rá.

Figyelt kérdés

Drága egy ilyen bakancs (50 ezer Ft körül)


Szerintetek jó ötlet vagy hülye ötlet? Végülis a cipő az pont olyan dolog amit az ember általában magának vesz. Plusz az is rosszul eshet neki esetleg, hogy nem tudja viszonozni, ő max párezer Ft-os ajándokat szokott adni (de ezzel amúgy nincs baj)

Ugyanakkor biztos nagyon örülne neki.


2021. nov. 29. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

NE! Illetve, ne nélküle!

A Marten's érdekesen méretez, fel kell próbálnia!

2021. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Te barátnőd, neked kell tudnod, hogy örülne-e. Te ismered, te tudod, mennyire jön zavarba a köztetek lévő anyagi különbség miatt. Azt is neked kell tudni, hogy egy Martens az álma, vagy egy másik márka. Van, aki a Martenst túl populárisnak találja. (És bizony van alapja)

Nálunk olyan is szokott történni, hogy a család összedobja a drágább ajándékra a pénzt. Meg lehet tenni, hogy a bakancs harmadát fizeted te, másik harmadát a szülei, a harmadik harmadot meg a nagynénje. Vagy valami ilyesmi. Így a barátnődnek is teljesülne a vágya, de mégsem lenne ordító az ajándékra szánt összeg.

2021. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel: mindenképpen együtt vegyétek meg! És ha az eladó ért hozzá (kitaposás, stb.), mindenképpen kérjétek ki a véleményét!
2021. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én leírnám egy papírra és beleraknám egy borítékba, hogy mit szeretnék, esetleg egy fotót arról a modellről, amit te vennél neki. És ezt add oda. Bár ha tudod a méretet és VAN RÁ PÉNZED, akkor vedd meg. De tényleg ha van rá felesleges 50, ezred
2021. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, en orulnek.

De ugy intezd, hogy vissza lehessen vinni, ha nem jo a meret.

2021. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha online rendeled,akkor 14 napotok van a csomagstveteltol kezdve,h visszakuldjetek teljesen hordatlanul es serulesmentesen!!

Cm ben merd le a labat. Nezd meg olyan fazonu cipojet,hany cm a belso tapbetet!!

2021. nov. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, viszont tényleg érdemes próbálni. Azt szokták mondani, hogy ebből eggyel nagyobb méret kell, mint amit alapból hord. Mondjuk nekem 37-es a lábam, és sikerült is betörni a 37-est, de nem volt sétagalopp. :D


Aranyos és szép ajándék. Jobb, mint a 120. porfogó.


"Plusz az is rosszul eshet neki esetleg, hogy nem tudja viszonozni, ő max párezer Ft-os ajándokat szokott adni (de ezzel amúgy nincs baj)"

Szerintem sincs ezzel baj, nem pénzben mérik a szeretetet, szerelmet. Fontos a kölcsönösség a kapcsolatban, de szerintem ez nem abban nyilvánul meg, hogy ha én 10.565 Ft-ért veszek ajándékot, akkor a másiknak is pontosan ennyit kell költenie. Engem nem zavar, ha kevesebb, csak tényleg egy szívből jövő, kedves ajándék legyen, amit annál nagyobb szeretettel ad.

2021. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mitől lesz valaki rocker?


Én nagyon sok rockot, hard rockot és metált hallgatok, az a kedvencen. De egyáltalán nem öltözöm úgy/nem nézek ki rockernek.


Akkor most mi vagyok?:D


Egyébként neked kell tudni milyen az ő ízlése. Ha ő rockeresen öltözködik és tudod h tetszik neki, és nem kellemetlen neki ekkora ajándék akkor ok.

2021. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!