Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismert olyan 30èv feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert olyan 30èv feletti nőket aki 18-20èves fiúkkal fekszenek le?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan 30èv feletti nőket aki 18-20èves fiúkkal fekszenek le?
2021. dec. 2. 23:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez izgalmas lehet!
2021. dec. 2. 23:37
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
nem
2021. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Számomra nem izgalmas.


A 30-as nők többsége már nem néz ki jól, durván öregszenek. Az előbb is volt egy kiábrándulásom: kavartam egy csajjal még kb. tíz éve, aki még huszonévesen sem néztett ki többnek 18-nál. Most meg lasssn 30 felé közeledve elvesztette az üdeségét.


30 felett csak az néz ki jól, aki jó géneket örökölt, pl. Palvin Barbi (illetve ide lehet számolni azokat, akik nem egy Palvin, de különös szexuális kisugárzásuk van). De az ilyen nő kevés. Szerintem a 30-as nők többsége már nem tudja a külsejével igazán megfogani a férfiakat, ezért abban a korban már duplán fontos a belső. A pasik szívesebben nézegetnek kb. 22 evés pálymate lányokat inkább, úgy vélem.


De persze te tudod, mit akarsz.

2021. dec. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát #3, én nem tudom te milyen társaságban forogsz, de nehogy már csak a Palvin Barbi kinézetű nő lehet csinos 30 felett. 🤦‍♀️
2021. dec. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudok olyan 52 éves,elég középszerű nőről,akinek kb 20 -22 éves szeretője van. Pedig körfolyosón lakik,nem nagyon ad magára, a gyerek mégis jár hozzá heti kétszer-háromszor.

Főleg akkor, ha a férj, illetve a gimis gyerekek nincsenek otthon.

2021. dec. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
3 neked se volt közöd nőhöz soha, csak szeretted volna.
2021. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
3-as a pedo ‘finomsagos’ incel, aki rendszeresen irogatja ki a 20 eves lanyokrol a kerdeseket es csorgatja a nyalat. nyilvan SOHA nem volt meg koze semmilyen koru nohoz.
2021. dec. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 40+-os, harom gyerekes kolléganőm,aki minden hétvégén discoba járt, és a saját 20 éves fiának a haverjával kavart.Bonbont meg rózsát adott a srácnak,de igazából bárkivel lefeküdt,csak fiatal legyen.
2021. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#7


Határozottan visszautasítom, mint a pedofil, mind az incel jelzőt, egyik sem vagyok. Láttam én is annak a baromnak a kommentjét, akire utalsz, de semmi közöm hozzá.


Az viszont tény, és való függetlenül attól, - hogy ezen besértődsz, - hogy a 30-as nők döntő többsége már elveszítette a szépségét. Abban a kommentben pont arról írtam, hogy az a nő, akivel kavargattam régien (=találkozgattam, csókolóztam, stb.) csak erősíti a sztereotípiát, mert elkezdett 30 felé közeldni, és megváltozott az arca, az alakja, stb. fel sem ismerném már.


Na most, ez azért ciki, mert én magam is a 30-as éveim elején járok, de általában huszonéves srácnak néznek, ha elmondom valakinek, hogy átléptem a harmadik x-et, a többség meglepődik. Volt, aki nehezen hitte el. Ez nálam genetika, illetve egészséges életmód kérdése is.


Na most, mivel én jól nézek ki, ezért már csak ebből fakadóan is jogom van meglepődni azon, hogy míg én megőriztem a fiatalos vonásaimat, addig a nők ebben az életkorban kezdik elveszíteni azt. De ha nem néznék ki ennyinek, akkor is jogom lenne meglepődni, mert evolúciós tény, hogy a férfiaknak a fiatalos nők a vonzóak.


Nekem nem kell tipikus 30 körüli nő, mert hülyén néznénk ki egymás mellett. Akkor inkább egyedül maradok. 😅 Olyan 18-25 éves nő kell, aki hasonló genetikai adottságokkal rendelkezik, mint én, és 10 év múlva is jól tartja majd magát, ahogy én is.

2021. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Illetve elfogadok fiatalos 30-as nőt is, de abból kevés van.
2021. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!