Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom hogy egyes nők,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy egyes nők,a béta incelek miatt,olyan elszálltak? Már az iskolákban ők viszik a lány táskáját, később munkahelyen elvégzik a nő munkáját,tipikus megalkuvó pozíciót vesznek fel.Szinte a nő előtt hajlonganak,a pénzüket is rájuk költik.

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
eletemben nem lattam meg ilyen ferfit, de meg csak nem is hallottam rola masoktol se. szerintem halucinalsz.
2021. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elszállva nem vagyok tőlük, csak pont emiatt a magukat alárendelő, férfiatlan önfeláldozó szerep miatt nem kellenek. Legyen az ember udvarias, tisztelettudó és a többi, de ne várjon csodát, ha ennyire maga felé emel egy nőt és azt hiszi, ettől majd jobban kell neki.. nem is lehetne nagyobb turnoff az mint mikor látom, hogy szánalmasan oda van értem és bármit megtenne egy csettintesre
2021. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!