Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan értessem meg vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Bele szerettem egy nőbe,az elején volt szerelem is az én részemről de nem gyerek vagyok már ezt nem valottam be neki,vártam hogy mi történik ha elmúlik ez az érzés és reálisan látom a dolgokat,közben ahogy telt az idő próbáltam kölezebb kerülni hozzá,csak beszélgettünk semmi más nem történt. Egy év ismeretség után bevallottan neki hogy többet érzek iránta,ezt ő annyival lezárta hogy nem vagyok az esete és nem szeretne áltatni ezért ne beszéljünk. Nem vagyok nyomulós típus,nagyon meglepett viszont hogy ő ennyire rövidre zárta és egyáltalán nem érdekelték az érzéseim. Nem hiszem hogy van a szerelem első látásra,és tudom hogy ő is vonzódott hozzám,ha nem így lett volna akkor nem is próbálkozom.Sok lelki dologról is beszélgettünk és ezért is kezdtem el többet érezni, mert éreztem hogy sok dologban ugyan úgy érzünk és gondolkodunk. Mindenki változik,ez természetes,látom benne hogy idővel még jobban fog rám hasonlítani,nem ez a megfelelő kifejezés de szerintem értitek hogy mire gondolok.Szerintetek miért nem volt kíváncsi arra hogy mit érzek iránta valójában?

2021. dec. 6. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyoldalú a dolog ember

Mit nem lehet ezen érteni.

Nem akar megbàntani.

Ennyi

2021. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kétlem hogy egy oldalú lett volna a dolog,ez biztos,azért ezt már észre veszem,én másra gondolok
2021. dec. 6. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő érzett volna irántad?
2021. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy év ismeretség után bevallottan neki hogy többet érzek iránta,ezt ő annyival lezárta hogy nem vagyok az esete és nem szeretne áltatni ezért ne beszéljünk."


Rómeó itt leírod , mit nem lehet ezen felfogni?

2021. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!