Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ha nem kellek neki, akkor hagyjon békén, vagy döntse már el végre hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki már hosszú idő óta folyamatosan ezt csinálja velem,és én már egyre jobban kezdek tönkre menni ebben. Egyszer kellek neki,és közel enged,aztán hirtelen nagyon hideg és visszautasító lesz,és mindenre nemet mond. Aztán mondom neki,hogy oké,ahogy akarod,hagyjuk az egészet. Utána eltelek 1-2 nap,megint rám ír. És megint elölről kezdi a csábítást,aminek én bedőlök, aztán pár nap múlva már megint mást gondol,és ha közelednék hozzá,visszautasít. Most ezek által mégis honnan tudjam,hogy neki mik a szándékai velem? Úgy tűnik ő sem tudja mit akar. Mit mondjak,írjak neki,hogy végre megtudjam ,vagy eldöntse mit akar?

23/N



2018. okt. 7. 11:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
:(
2018. okt. 7. 12:00
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Biztos van egy csomó frusztrációja, és nem tudja kell-e neki kapcsolat vagy sem.

Csak egy módod van: türelem. Akard jobban, mint ő téged, ha igazán ettszik neked. Ha megunod, akkor meg hagyd.

2018. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
De, ő pontoan tudja, hogy mit akar. Ebben a helyzetben te vagy a hülye, hogy hagyod magad, meg belemesélsz minden nyálas idiótaságot a viselkedésébe, holott csak meg akar néha dugni.
2018. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként jóval idősebb nálam, lehet ezért is olyan bizonytalan?
2018. okt. 7. 12:03
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A te hibád, hogy századjára is benyeled a nyeles Aspirint, miközben rommá szopat.
2018. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Szegeny, felenk, ven phasz, nem tudja eldonteni, hogy mit akar a kislanytol, de romma dugni, azt meri. :'(
2018. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Loturot bizonytalan. Kihasznal. Nekem is volt egy ilyen csavo. De aztan ugy kipenderitettem hogy a fal adja a masikat. Beszedes volt az is hogy o volt az egyetlen pasi akit ismertem es az osszes volt noje utalta. Hat utana ertettem miert :D
2018. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Tiltás.
2018. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd, csak szorakozik veled. Ird meg neki, ez az utolso eselye, vagy osszeszedi magat vagy mindent megszakitasz vele. Egy ferfi tudja pontosan mit akar! Hatarozd el magad es tartsd be! Nincs visszafogadas :)
2018. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

"Egyébként jóval idősebb nálam, lehet ezért is olyan bizonytalan?"


Nem bizonytalan, hanem szorakozik veled.

Mikor unatkozik vagy lelepett a felesege, akkor elovesz es rad ir.


Ne irj neki semmit. Ne allj vele tobbet szoba. Nem akar semmi komolyat. Ebben biztos lehetsz.

2018. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!