Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hol szakított vagy szakítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol szakított vagy szakítana?

Figyelt kérdés
A leányzó nagyon szeret de én nem érzek már semmit. Nem tudom mitől mert nincs senkise aki tetszene vagy hasonlók. Egyszerűen részemről kihalt a dolog. Ki hol szakítana? Erdőben sokat sétáltunk és randiztunk de ott nem szeretnék mert féltem nehogy aztán ott gondja legyen. Nem is tudom hogy reagálna és ettől is félek. Húzni az időt nem akarom mert ez így csak jobban fáj...

2021. dec. 7. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, hogy nyugodt gelyen ahol nem zavarnak.

Mostanában ért nekem is véget a kapcsolatom.. viszont én egy normalis szakìtast se érdemeltem.

2021. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nála. Ha megviseli a szakítás, akkor nem kell utána sehova mennie, mert otthon van.

Nem szép dolog, de bármikor le tudsz lépni, ha netán úgy alakul a helyzet.


Nyilvánoshely nem jó, mert csúnya jelenet lehet belőle.

Nálad nem jó, mert esetleg nekiáll törni-zúzni (ki tudja), vagy csak esetleg nem hajlandó távozni.


L

2021. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan otthon, a nala jo otlet.
2021. dec. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nála tettem
2021. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen nála nehogy te nálad bajt okozzon.
2021. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!