Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem szakított velem SMSben, mert attól félt, hogy szakítani fogok vele, mivel sok vitánk volt az utóbbi hónapokban. Felhívtam, beszéltem vele. Ezek után vajon mi lesz?

Figyelt kérdés

Miért kellett "megelőznie" engem? Azért mert első kapcsolatában (előző) mindig a csaj szakított vele, vagy hatszor.

Én nem akarok vele szakítani, sőt én még látom, hogy van közös jövőnk és szeretem őt.



2013. ápr. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

vannak gondjaid

vége és ennyi

nem mindegy hogy ki mondta ki?? :/

2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan srácot, aki csak egy SMS-t dob, nem elég tökös ahhoz, hogy felhívjon, legalább egy "Vége, szakítok veled" mondattal, semmire sem veszek, már ne is haragudj.
2013. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én szerelmes vagyok belé, és ő is szeret engem, akkor ezt miért kellett neki? Hogy ne én szakítsak majd vele (leszögezem: én nem szakítanék vele, meg sem fordult a fejemben, még a vitákkor sem)?
2013. ápr. 8. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Hazafelé ment, én meg még órán voltam amikor küldte az üzenetet. :/ :((
2013. ápr. 8. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te kis butuska, hogy is gondolhatsz ilyet hogy elhagyna téged a Gabi szerelmed? hm? Az én párocskámat soha nem hagynám el, és egyszer sem gondoltam erre,mindig én féltem hogy te szakítasz a Gabiddal. :(

de remélem nem fogsz szívemcsücske, nagyon nagyon szeretlek <3 <3

2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!