Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel úgy, hogy közben még szerettétek a másikat? Hogy képes valaki így szakitani?! Miért nem azon voltatok hogy megoldjátok a problémát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt már rá példa, életem első szerelmével. Addig próbáltam megoldani a "problémákat", amíg a Kedves nem okozott 8 napon túl gyógyuló sérüléseket.

Szeretett ugyan, csak nem volt ép az elméje. Így pedig nem lehet.. Mai napig belém van betegedve, én már rég kiszerettem belőle, ő még szenved.. Orvosi eset.

2012. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én szeretem de már nem szerelemből és szakítani fogok ,biztosan rossz lesz de ennek így nincs értelme és nem akarom őt se becsapni.
2012. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem pénteken dobtak így. Szörnyű érzés, mert én is szeretem, és nem hiszem el, hogy együtt ne tudnák megcsinálni.
2012. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3# válaszoló:

tudom mit érzel velem is ez történt de még mindig szenvedek. Miért szakított veled a párod?

2012. dec. 9. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én még a problémamegoldó szakaszban vagyok, de már tudom, hogy mi lesz a vége. :(

Hiába szeretem, baromi ritkán tudunk találkozni egymással, így nekem már nem olyan, mint egy kapcsolat, és sajnos egy éven belül úgy néz ki semmiképp se tudunk közelebb költözni vagy valami.

És bennem van egy elvágyódás vagy szeretethiány is, ami miatt már nem egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy megcsalás lehetett volna a vége - azt pedig nem tartom fair lépésnek. Inkább lezárom előbb a dolgot, akármennyire is úgy gondolom, hogy egyébként lehetne jövőnk.

Gondolom ha még tartana a rózsaszín felhős időszak, akkor nem lenne probléma, de az már elmúlt az évek alatt. :/

Sajnos van olyan, hogy hiába akarja az ember, nem tudják megoldani a gondokat.

2012. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ha már hosszú évek óta valahogy megoldottátok azt,hogy talizzatok valahogy most miért nem megy?

Azt szokták mondani,ha két ember igazán szereti egymást a távolság nem akadály..mondjuk nekem ebbe nincs tapasztalatom mert az én volt párom nem lakott olyan messze, de megértem hogy minél több időt szeretnél vele lenni. Összeköltőzés nem jöhet szóba?

2012. dec. 10. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát eddig azért gyakrabban tudtunk találkozni. Most bonyolultabb az életem, az övé is, nem tudok annyiszor menni, ő sem tud jönni, azért anyagiakban is megterhelő tud lenni a dolog, meg minden. És én is vártam, hogy hátha össze tudnánk költözni, de fél év semmmi után már azért kicsit feladtam a dolgot - én pedig ide vagyok kötve még 1-2 évre mindenképp. Szóval mostmár minden ötletem kútba esett és részemről feladtam eléggé, ő meg elvan kényelmesen, legalábbis jobban viseli a szitut, mint én. :(

Hát ezzel nem hiszem, hogy sokra mész, vagy megoldod a problémád, de én legalább kellőképp kipanaszkodtam magam. :D

Nálad mi a probléma? Mesélj, ha gondolod. :D

2012. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy anyagiakban is megterhelő tud lenni a dolog. hát ha fél év próbálkozás után se volt eredménye a próbálkozásodnak és ő jól tűri a helyzetet akkor talál tényleg jobb ha külön lesztek.
2012. dec. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!