Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat gondoltok még arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondoltok még arra a nőre, akinél a kapcsolat vége után nem jött izgalmasabb?🥵

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kifejtem bővebben. Arra lennék kíváncsi (tényleg mindössze kíváncsi, hiszen ez egy anonim oldal, bárki őszintén megoszthatja a véleményét, és ilyen kérdést még nem láttam) - hogy tegyük fel volt egy barátnőtök, akihez érzelmek is fűztek (tehát nem csak szexuális jellege volt, hanem szerettétek is). És ez a nő (amellett, hogy egy gondoskodó, szerető, intelligens, hűséges társ volt) az ágyban minden addigi és minden azutáni barátnőtöknél bevállalósabb / dögösebb volt, tudta mire vágytok, és jól is művelte amit művelt. Ezt arra értem, hogy megtett olyasmit (szívesen, önszántából, mert az izgatta fel, nem kényszerből, tehát szerette is csinálni) amit az előzőek/őt követők nem.


A kérdésem: hogyan gondoltok erre a nőre? Fáj, hogy elveszítettétek? Gondoltok esetleg arra, hogy egy nagy ritkasággal volt dolgotok és hagytátok hogy ez kicsússzon a kezeitek közül? Mit gondoltok, mennyire ritka ez manapság (tapasztalataitok alapján)?


Őszinte leszek (még akkor is ha előre látom a savazást, hogy milyen nagyra vagyok magammal, vagy hogy biztos kamuzom - ezek nem fognak rosszul érinteni, mert valakit nem lehet azzal megbántani, ami nem igaz) azért kérdezem, mert sok nővel és sok férfival beszélgettem már / baráti alapon is/ és az elmondásuk alapján nagyon nagyon kevés az igazán bevállalós nő vagy az a nő, aki újat/különlegeset tudna mutatni az ágyban. Ha én elmondom például, hogy szívesen nyelem le a 💦 mert izgat, ha a páromnak örömet okozok / vagy azt mondom, hogy nekem bejön extrém helyszíneken a szex / vagy azt mondom, hogy eddig minden párom arra panaszkodott, hogy nem szereti ha orálisan kényeztetik, aztán jövök én és a függői lesznek (kortól és tapasztalattól függetlenül) - szóval ezekre a nőktől általában inkább az a reakció, hogy fúj vagy hogy nekik ez igénytelen.


Kíváncsi vagyok, hogy itt kinek mi a tapasztalata, és hogy az ilyen nőkre hogyan gondolnak vissza a férfiak. Lehet, hogy ennek semmi jelentősége nincs, nem is azt várom, hogy azt mondjátok, hogy a sarokban sírtok miatta, őszintén csak érdekel minden ami ezzel kapcsolatos. Ego és minden nélkül, mindössze egy "piackutatás" 🤗 Szóval jöhet minden ami nyers, köntörfalazás nélkül.


Ui: privátokra nem válaszolok és 4 komoly párkapcsolatom volt (2-3 évesek) - az egyéjszakások sosem érdekeltek. Illetve NEM hiszem, hogy egyedül én vagyok ilyen a földkerekségen - ezért is tettem fel ezt a kérdést. Szóval akinek nem inge...


Köszönöm szépen!

26/N



2021. dec. 13. 21:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer mindenki felnő. Te is fel fogsz, ha így halad minden.
2021. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%

ágyban minden addigi és minden azutáni barátnőtöknél bevállalósabb / dögösebb volt, tudta mire vágytok, és jól is művelte amit művelt.


Honnan tudod milyen lesz az utánad következő nő. Kicsit el vagy szállva magadtól, hidd el nem csak te nyeled le :D

Ha nem kellesz a pasinak, akkor annyi időre se gondol rád, míg te ezt a kérdést idenyávogtad. Lépj tovább.

2021. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Ha annyira jó lennél akkor nem rakott volna ki.
2021. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

A szex nyilván fontos,de ennyire azért nem ahogy Te itt előadód.

Nyilván kell hogy működjön meg minden, de azért sok más tényező is fontos hogy működjön egy kapcsolat.


Mellesleg tényleg honnan tudod hogy más milyen az ágyban?

2021. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Mintha egy 16 éves írta volna. Éretlen vagy.
2021. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
2-es: egyrészt a szövegértést még gyakorold kérlek, másrészt miért irritál ennyire a kérdésem? 😬🥺
2021. dec. 13. 21:56
 7/38 anonim ***** válasza:
46%
Mivel privátra nem válaszolsz, ezért én sem válaszolok a kérdésedre!
2021. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtad az estém, köszi :D
2021. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%
Szeretnél esetleg gyereket? Mekkora a gyűrű méreted? :D
2021. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy a válaszadók hány százaléka nő és hogy miért vették ennyire támadásnak ezt az egyszerű kérdést? Még tisztáztam is egyértelműen a végén, hogy nem gondolom hogy én lennék az egyetlen és azt sem hogy ez úgy van ahogy az eddigi "adatgyűjtésem" mutatja 😅 Szóval ha ti nők is szexistennők vagytok, akkor ez a kérdés pont hogy titeket is érdekel, nem? Akkor nem vettétek magatokra az inget, igaz?

Illetve nem azt írtam, hogy tudom milyen a következő nő, hanem egy kérdést tettem fel, hogy HA, AMENNYIBEN...stb olyan a következő nő, AKKOR...stb mi a válasz. 🤷🏼‍♀️


De őszintén örülök, minden válasznak, köszönöm szépen! Jöhetnek még 😀

2021. dec. 13. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!