Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tehetnénk izgalmasabbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetnénk izgalmasabbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A párom 17 éves én pedig most leszek 15.Lassan 2 hónapja leszünk együtt és természetesen már sokszor feljött szóra a "lefekvős" téma,de én még éretlennek érezem hozzá maga,és természetesen nem akarunk egyből a közepébe csapni,de én még semmire nem vágyom ami azzal kapcsolatos.Nem panaszkodik,örül,ha mondjuk a ruha alá nyúlhat vagy ilyesmi...mégis mivel lehetne színt vinni a kapcsolatba,úgy h ne csináljunk semmi olyat,amit később megbánnánk?
2013. aug. 3. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem állsz rá készen, ne csináld

jobb ha vársz

2013. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jesssszu pepim. 17, 15 évesen. Nem is kell neked még szexelni. De ez h mivel dobjuk fel a 2 hónapos kapcsoltunkat...... hát..... XD Szexuális téren??? SEHOGY. Ha meg más értelemben ellaposodik 2 hónap után, az rég rossz.
2013. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szexualitásra gondoltam..annál átgondoltabbak vagyunk..csak elértünk a kapcsolatunkban egy olyan pontot,amikor mindent megkaptunk/megadunk egymésnak amit lehet...nem kell elítélni,mert tisztában vagyok azzal h 15 évesen még nem kell szexuális életet élni és nem is akarok,csak most olyan helyzetben vagyunk,h nem mehetünk tovább...
2013. aug. 3. 01:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne menjetek tovább, úristen nagyon éretlen gondolkodású vagy már ne haragudj. Neked még petting se nagyon való.
2013. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csináljatok különféle programokat, helyezzétek a hangsúlyt a kedveskedésekre, találjatok ki egymásnak ilyen romantikus dolgokat. Mit tudom én, mondjuk válasszatok ki magatoknak egy dalt, ami mostantól a tietek, csináljatok cuki képeket, ilyenek. És ne lógjatok folyton egymáson, mert az sem tesz jót egy kapcsolatnak, főleg ennyire az elején. Ja, és beszélgessetek sokat, próbáljátok meg minnél jobban megismerni egymást. Az érzékiséget meg egy kicsit még hanyagoljátok

19/L

2013. aug. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem h ha már 2 hónap után ott vagytok h fel kell dobni az rég rossz. Olyan nincs h 2 hónap alatt mindent megadtatok. Mi még 4 év után is tudunk mit adni a másiknak, de az első évben tuti h nem mondtam volna azt h fel kell dobni.
2013. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

03:13 köszi :)

én sem gondoltam h lefekszem vele,félre értettétek a dolgot...már megbeszéltem a párommal is,h bár ő 2 évvel idősebb,várni fog rám.Csak nem tudom,h egy pasi mennyi ideig képes várni egy csajra...nem szeretném,h ebből legyen baj,csupán ezért tettem fel a kérdést,érdekelt az "érettebbek" véleménye..de ha az érettek csak lehurrogni tudnak...épp ezért szerettem volna kérdezni,nem kell egyből nekem esni...

2013. aug. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!