Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért azt a férfit választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt a férfit választotta aki nem akart tőle semmi komolyat?

Figyelt kérdés
Már utólag azt mondom hogy sajnos,de nagyon meg kedveltem egy nőt,sokat beszélgettünk,olyan barátság félének indult,de egy idő után olyan dolgokat tudtam meg róla és megismertem a személyiségét hogy el kezdtem vonzódni hozzá.Egy vonzó nőről beszélünk,külsőre nem volt az esetem ,nem is értettem.Bevalottam hogy többet érzek iránta amikor el mondta hogy egy olyan férfihoz vonzódik aki nem szeretne tőle semmit,úgy éreztem el kell mondanom mit érzek. Mégis őt választotta.Miért tette ezt? MAzóta nem beszélünk,nem tudom el felejteni.Próbáltam más nők társagáságával feledni őt de nem megy.Miért tette ezt,amikor előtte pár hónappal beszéltük azt hogy valójában mire van szüksége,segítettem neki mert láttam hogy be fog fordulni és ezt nem akartam,meg beszéltük hogy neki mi a 22-es csapdája,hogy miért nem sikeres a kapcsolatokban.Miért ment bele mégis olyan kapcsolatba ahol tudja nagyon jól hogy nem lessz boldog,annyit mondott hogy ő most szerelmes.Most ez komoly? Egy felnőtt ember csupán mert szerelmes lett valakibe,annyi csalódás után,pláne egy olyan emberbe aki lehet hogy meg sem becsüli,miért akar újra ugyan abba a hibába esni.Vagy ezzel csak bizonyítani akar hogy most már meg változott és biztosan eddig is az ő hibája volt hogy tönkree mentek a kapcsolatai,. Ez mire jó könyörgöm. Most engem el lökött magától,és egy olyan dologba kezdett amiből lehet csak évek múlva jön ki mint egy roncs halmaz.Nők,miért tesztek ezt?

2021. dec. 21. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nők,miért tesztek ezt?"


Mit? Hogy azt választotta, akibe szerelmes? Miből gondolod, hogy te jobb lennél? Hihetetlen, mikor más akarja megmondani valakinek, hogy neki mi a jó, és rá akarja magát tukmálni.

2021. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A szív útjai kifürkészhetetlenek, és a szerelem vak!

Ez van.

2021. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzódik hozzád , vagy foglalt a szíve , esetleg a kettő kombinációja.


Számomra csak az a kérdés , hogy miért pörögsz ezen mèg mindig.

2021. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3#Hát ez engem is nagyon zavar, hogy még mindíg nem tudom ki verni a fejemből,hogy egyszerűen miért kattogok még ezen.
2021. dec. 21. 19:08
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi lett volna a másik választási lehetőség? Olyan, akitől nem akart semmit. Lehet vele se fog működni, de veled se lett volna neki jó, mivel másba szerelmes és te csak egy barát féle voltál neki, nem több. A szerelem meg nem kierőszakolható és nem elég, hogy te rendes vagy meg jobban kedveled, mint a másik.

Persze azt mondhatta volna, hogy nem jön össze olyannal, aki nem akar tőle komolyat és valószínűleg ez lett volna a legbölcsebb döntés, de szerelmesen képesek az emberek hülye döntéseket hozni. Reméli, hogy majd változik az illető és ő is belészeret.

Te is azt csinálod ám, amit ő, olyan után futsz, aki nem viszonozza az érzéseidet (csak nálad nincs a képben egy másik lány is), szóval így főleg nem kéne ítélkezni.

2021. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
Azért VaZZe mert neked ez volt az utolsó reményed, a másik pedig naponta kapott 3 ajánlatot. Ha naponta 4-en mondanák, hogy lexopnának, q..-ra nem érdekelne az a Nő. A réti Qszukának nem kellesz. Min pörögsz?
2021. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
1#Ép ez az,hogy azt akartam hogy még találja önmagát és ne legyen önbizalom hiánya,nem irányítottam soha,ezt ő is tudta,beszéltünk erről is sokat,senki sem tukmál senkire semmit sem
2021. dec. 21. 19:16
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudom milyen rossz érzés olyan szekér után futni ami nem vesz fel, de csak annyit tudsz tenni hogy engeded hogy hadd menjen és egyszer majd téged is felvesz majd az álomhintód :)
2021. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Persze ezt értem, azt nem értem hogy a szerelem ami ennyire fontos hölgyek? Most komolyan? Amikor már annyit csalódtál,és pontosan tudod hogy ennek is mi lesz a vége,föl teszel mindent egy lapra,és ha buksz akkor megy az ön sajnáltatás a befordulás ,miért nem vagytok racionálisan,ugyan azt a hibát követtek el újra és újra, majd bele törődtök abba ami jutott,vagy egyedül maradtok. Miért jó ez?
2021. dec. 21. 19:24
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Azt tanultam belőle, hogy ilyen döntéseket nem kell megérteni, csak el kell fogadni.
2021. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!