Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után ti összejönnétek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Eléggé fura dolog történt velem. Szerintem ez inkább a lányokkal szokott megtörténni.

Volt egy lány akivel régebben találkozgattam. Testi dolog nem történt. Majd közben több fiúval is kavart. Azóta volt két barátja. Most egyedül van. Talákoztunk, bánja hogy ezt csinálta velem, ki akar békülni. Bár én nem haragszom rá, csak ezek után nem tudom hogy tudnék e bízni benne. Amúgy azóta sokat változott, komolyodott. Kicsit megalázva értem magam. De belátom azt hogy eléggé megtévesztően viselkedtem vele,mert még csók sem történt így lehet azt hitte nem akarok semmit. És hát a mai világban eléggé gyorsan kell történnie mindennek különben nem veszik komolyan az embert.

Lányok akik voltak ilyen helyzetben, komolyan tudtatok venni a fiút? Vagy ha talál jobban szintén dobni fog?


2021. dec. 24. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan pasi az életemben, aki a randik alatt meg se próbálta továbbvinni a kapcsolatot és azt hittem csak barátként tekint rám. Elengedtem és ismerkedtem másokkal inkább. Később vallotta csak be hogy fontos vagyok neki és tetszem csak nem mert lépni, de akkor már én nem akartam. Nem tudom nálatok mennyire volt ugyanez a helyzet. Ha nem tudsz benne bízni, akkor engedd el. Jobban jártok mindketten.
2021. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak neked lehet némi elképzelésed, hogy mit akarhat. Egyikőtöket sem ismerjük, ugyanakkora eséllyel lehetsz neki ló és szamár is.


Én személy szerint nem ismerkednék olyan emberrel, akivel szemben ellenszenvet érzek a korábbi viselkedése miatt.

2021. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
1X dugd meg, majd kukázd!
2021. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól írod , a kérdés tényleg szerepcserès.


Szerintem ha nem vonzódott hozzád , vagy nem egyből hozzád vonzódott , akkor legyen már annyi önbecsülésed hogy skippeled.


Könnyen megeshet hogy újra àtver, és otthon romantikus film alatt fogod magadba tömni a csokit, és minden nőt szemètnek fogsz titulàlni kisirt sminkkel 😆

2021. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani erre, hogy legyél határozottabb azzal kapcsolatban amit akarsz, így legközelebb (nem feltétlenül nála) nem lesz olyan, hogy "megtévesztően viselkedtem" és nyugodt szívvel mondhatod majd ilyen esetben, hogy ez a busz már elment.
2021. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!