Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a legjobb barátotok összejönne a húgotokkal?

Figyelt kérdés

A barátom húga 20 éves, én 24 vagyok.


Úgy érzem nagyon összeillünk a húgával, és a húga is kihangsúlyozta ezt már pár alkalommal.

A barátom nem tud róla, de eljárunk kávézni, beszélgetni, whatsupon folyamatosan irogatunk egymásnak már több mint 1 hónapja, és tetszem a húgának, és ő is nekem. (Nem volt még semmi köztünk)


Mit szólnának hozzá a szülei? Akikkel szintén nagyon jóba vagyok, meg az egész családjával is, mindig együtt szilveszterezik, karácsonyozik a két család) A barátom családja, és az én családom. (Ők is nagyon jóba vannak a szüleimmel, és az egész rokonsággal)


A barátommal 5 éve legjobb barátok vagyunk, nem tudom mit szólna hozzá ha kiderülne, meg mások mit szólnának hozzá, látnának a városban, hogy eddig a barátommal jártam erre-arra most meg a húgával vagyok együtt.



Tudom van még rengeteg nő Pesten, de vele teljesen összeillünk, szinte mindenbe ugyan azt szeretjük, ugyan az az ízlésünk szinte minden téren.



Ti mi tévők lennétek?


2021. nov. 10. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Akceptálnám. 2 felnőtt ember azt csinálnak, amit akarnak. Olyan szempontból még jobb is, hogy ismerős. Ha jól érzik magukat együtt, hát legyenek együtt.
2021. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg örülnék. Tudnám milyen ember vagy és, hogy jó párja leszel testvéremnek (saját barátomból indultam ki). Szülők hasonlóképpen gondolkoznának.

A gond ott van, ha mégsem jön össze a kapcsolat, akkor a barátság rovására mehet.

2021. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs problema, ha megbizok benne, akkor hugom jo pasit kapna
2021. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne húgom és ez lenne a felállás, még örülnék is neki.
2021. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne a Sebhelyesarcúból indulj ki, a barátod és a szülei is örülnének neked, hiszen már most is kicsit családtagnak tekintenek.
2021. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Meglepődtem, hogy ezt ilyen jól fogadják az emberek, teljesen úgy voltam vele hogy “barátnak a húga tabu” mindenki számára, én is így vagyok vele, csak érzelmileg nem.


Várok még válaszokat, kíváncsi vagyok.


Ha van köztetek olyan vagy az ismerőseitek között aki hasonló módon jött össze a párjával, meghallgatnám a ti sztoritokat is és hogy mit szóltak hozzá a családtagok illetve barátok és ismerősök.


Itt hozzászólásba, vagy akár privát üzenetbe is írhattok ezzel kapcsolatban.

2021. nov. 10. 13:14
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
#6 túl sok amcsi filmet nézel.
2021. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én spec addig ütnélek ameddig mozogsz ha a barátomként rá mernél mozdulni a kishúgomra.
2021. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#8 vagyok.


1.mert barátként ez kb kamu

2.ha szétmentek egy barátot veszítsek el vagy a húgomat?

3.mert ha a barátom vagy tudok minden nőügyedről

4.mert legyen már annyi vér a f@rkadban hogy keresel egy nőt magadnak nem az én kishúgomat

2021. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
barátság megszűnne egy idő múlva, a húga rád szólna mért lógsz vele mindig.. Nekem rohadt kényelmetlen lenne a saját haverom húgát kezelgetni.. ilyent nem csinálnék, vannak tabu dolgok .
2021. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!