Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem és a rendszeres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem és a rendszeres, érzéki szexualitás hogyan hat a közérzetetekre és az étvágyatokra leginkább?

Figyelt kérdés
Többször jön rátok az ehetnék és nagyobb adagokat fogyasztotok el, vagy pont hogy inkább el is felejtetek enni?

2022. jan. 3. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jól, és szeretek enni. Ha baj van, akkor -10 kg.
2022. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogyok. Ha rosszul érzem magam vagy stresszelek, akkor zabálok.
2022. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szeretünk enni. Közös vacsora nálunk alap, szinte megtörhetetlen hagyomány. :) Főzni is szeretünk, hétvégén borozgatunk is mellé kicsit. Szóval igen, meghozza az étvágyat.
2022. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meghozza az étvágyat.

Ha baj van, szomorú vagyok, sok a gond akkor fogyok…. Mindig akkor dicsérnek külsőleg ha életem legrosszabb időszakait élem 😁

2022. jan. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Rosszul.

Alig alvás, alig evés, lógok a munkahelyrol, nem merek wc re se menni, alig iszok normalis folyadékot, hanyagolom a kötelességeim, mentálisan sehol nem vagyok jelen csak a köd van a fejemben, nehezen megy koncentrálni, több pénz elmegy sminkre parfumre ruhákra, a másikra, anyagilag leégek

2022. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!