Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy férfi ezt mondja kapcsolatban? (szexuális tartalom)

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 vagy másfél hónap járás után hangzott el ez, amikor még nem feküdtünk le, egy túlfűtött csókolózás közben: “annyira megd*gnálak most, mert tudom, hogy még senki nem tette meg igazán.” Erre vissza kérdeztem hogy miért? Válasz: mert látom.

Azóta is ezen gondolkodom… hogy ez mit jelent, mire értette ?

Van hattersztori is, de azt egyelőre nem írnám le, első körben kiváncsi lennék, hogy ebből mit gondoltok.



2021. dec. 19. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

azt, hogy egy ontelt idiota, akinek valoszinukeg csak a szaja nagy. en biztos visszaszoltam volna neki. hogy mar megdugtak eleg rendesen jooarazor, szoval kosse fel a gatyajat, ha azt akarja, hogy legyen 2. alkalom is.


nyilvan ha szuz vagy vagy mondjuk volt valami nyomi impontens pasid es ezt tudja es arra celozgat, az mas eset, akkor csak siman bunko paraszt.

2021. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

"Mikor mèg nem feküdtetek le"

És amikor megtörtènt?

Hozta az ígèrt teljesítmènyt? 😆


Ilyen kérdéseket, jó Isten gyere le!😆

2021. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Vannak olyan nők, akiken látszik, hogy nem d*gták még meg őket úgy "istenigazából"

Szó szerint szokták érteni az ilyesmit.

2021. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3- as


Miből látszik?

Most komolyan kérdezem..

2021. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen… pont ezért tettem fel én is a kérdést, emiatt a “szólás mondás” miatt hogy ez mégis mi, honnan látszik? Érdekes lenne, ha ezt a külsőmön látni lehetne… úgyhogy tényleg érdekelne hogy ez mit takar hármas


De hogy kontextusba helyezzem: aznap mutatott be az egyik barátjának, nagyon jó este volt, jól éreztük magunkat, nekem van egy kicsit szúrkálódós stílusom és volt valami megjegyzésem (már nem emlékszem) amire ez után nem sokkal mondta, hogy a barátja előtt megaláztam és olyan volt mintha leakartam volna uralni, ami nem igaz, de az egoja tényleg elég érzékeny szóval lehet rosszul vette, de utána vissza is vonta és mondta, h ezen nem akar veszekedni mert szeret, csak tiszteljem kicsit jobban.. vagy vmi ilyesmi volt

2021. dec. 19. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
hááát... ez nem hangzik túl jól
2021. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ez valami nagyképű pöcs lehet.
2021. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez ku.va szar duma XD. Max azt mondanám: Kedves tanárnő! Szeretném ha végre osztályozná szexuális teljesítményem.
2021. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Abból látszik, hogy szurkálódsz. :-) Igen, látszik egy nőn, ha nem dugták meg rendesen és főként a kisugárzásán érezni.
2021. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem úgy szoktam szurkalodni mint egy b*szatlan picsa, már bocsánat a megfogalmazásért:) inkább viccesen. Egyszerűen fájt az egojanak és gondolta, majd helyretesz jól (az ágyban) így utólag látom már…
2021. dec. 21. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!