Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Keresztény fiúk, férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény fiúk, férfiak. Nektek mennyire hátrány egy lánynál ismerkedés esetén, ha volt már szexuális tapasztalata korábban komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Légyszi kort és felekezetet is írjatok. Köszönöm.

2021. okt. 20. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nem baj.Józsi bácsi 64F

Felekezet

2021. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem hátrány, a mai világban irreális dolog lenne ha elvárnák ilyet
2021. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki nagyon agymosott, akkor annal ezzel mar elvagtad magadat.
2021. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

nem a biblia fundamentalista felfogása szerint kéne alakítanod 2021-ben a magánéletedet, és akkor nem kéne ezt a kérdést feltenned.


sosem járnék keresztény fiúkákkal, defektes a legtöbb, magányos, bűntudatos maszturbációk, zéró tapasztalat, élhetetlen alakok...


menjetek papnak.

2021. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Én keresztény voltam, de otthagytam az egész bandát.


Annyira agymosott voltam, hogy még a barátnőmet sem dugtam meg, ezért sokáig szűz voltam. Csak jóval később vesztettem el a szüzességem, miután kijöttem ebből az elmebeteg szektából.

2021. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
ez 18 fölött már nem számít
2021. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha a kérdés nem vonatkozik rád, akkor tekerj tovább sértegetés nélkül. Köszönöm.
2021. okt. 20. 22:02
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Erre való a "fuck me in the ass cuz i love jesus" 😂
2021. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

A férjem protenstáns. Egyáltalán nem érdekli. Teljesen átlagos kapcsolatunk van.


A nagybátyám pünkösdi felekezett tagja, és a feleségének és neki is ez a második komoly kapcsolata. Szóval ők sem aggonizálnak ezen. Van egy kamasz lányuk, de ott se azon izgulnak, hogy szűzen menjen férjhez, hanem, hogy a férfi akivel végül megtörténik szeresse és tisztelettel bánjon vele.

2021. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9, nagyon szépen köszönöm!
2021. okt. 20. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!