Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/ férfiak, ti általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férfiak, ti általában hogyan viselkedtek azzal a lánnyal, akibe teljesen beleszerettetek? Mennyire mutatjátok ki?

Figyelt kérdés
Köszi az értelmes válaszokat. :D 21/L

2014. szept. 1. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello fiatal létemre ugy gondolkozok ilyen téren mint egy felnőtt nagyon szeretem a barátnőmet soha semmiért nem áldoznám fel azt hogy megszakadjon az ami kozte es koztem van! Ma van fél éve hogy egyuttvagyunk és nagyon boldogak vagyunk egyre jobb es langolobb szerelem van koztunk! Ahigy tudom minden mondon kimutatom a szeretetem akár egy olelessel egy csokkal azzal hogy hálás vagyok hogy van nekem meg egyéb ilyesmi dolgok :) 15/F
2014. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző szerelmemnek nem akartam kimutatni, mert barátja volt (van is), a mostaninak meg nem volt elég idő az egy hét, amíg együtt voltunk. Most azon gondolkozom, hogy elhívom. 20/F
2014. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kimutatom, de tartok egy határt, hogy azért ne csapjon át zaklatásba a dolog. :) Kedveskedek neki, minél többet beszélgetek vele, segítek amiben csak tudok. Ha viszonozza a dolgokat akkor szabad a pálya. 18/F
2014. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!