Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már hogy el engedtél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy el engedtél egy embert aki szimpatikus volt de később mégis össze jöttetek?

Figyelt kérdés
Jó volt a kapcsolat? Mi történt?

2022. jan. 10. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Az amit en akartam.


Nem egy férfit utasítottam már vissza.

Viszont kibékulgettem egyesek esetében csak szex miatt, mert az jo vele de más semmi nem jo vele, mások esetében mert kellett pl szabadidőpartner, vagy barát( pl aki kölcsönad), vagy "védelem", azoval csupán kapcsolati hálók fenntartása miatt, es vannak olyanok akit elengedtem, ill elutasitottam, csak mert megbizhatatlannak tartom (alfák), de aztán mégis meg tudtak fogni. Velük általában szenvedélyesen szerelmes kapcsolatom van. Próbálnak nekem bizonyítani.

Most is az egyik ilyennel jarok es gyakorta rákérdez arra hogy anno miért nem jártam vele. Megmondtam, hogy mert nem láttam benne kapacitást kapcsolatra.(most sem sokat, de szerelem van oda vissza. Es ez most jóérzés.)

2022. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
*általában szóval az lesz belole amit én akarok olyanokkal akikkel újra felveszem a kapcsolatot.
2022. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# és nem jár az a fejedben hogy a másik ember úgymond teljesen alá rendeli magát neked, tehát valahol nem is önmagát adja ebbe a kapcsolatba
2022. jan. 11. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A lepont miatt válaszra sem mélto senki.


Mindenki szabad akaratábol van velem vagy foglalkozik velem, nincs ilyen hogy alámrendelné magát bárki.


Ha vkinek elmondom pl hogy nem akarok semmit tole mert van barátom de jolesik vele ebédelni beszélgetni van e kedve es erre igent mond, az nem jelenti egyáltalán azt hogy alámrendelné magát. Hanem szivesen töltjük együtt az időnket.


Vagy az amikor valaki meg akar arrol győzni, hogy de ő igenis megbízhato és szeret, bízzak benne bizonyít, nyugidtan nyithatok felé nem kell tőle tartanom, az sem jelenti azt hogy alámrendelné magát.

2022. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam az alá rendeléssel,hogy is fogalmazzak,te tudod hogy kedvel téged és te már egyszer valamiért el utasítottad majd újra fel vetted vele a kapcsolatot hogy mégis szeretnél vele több időt tölteni akkor nem érzed azt hogy fájdalmat okozott neki ezzel,mert ő többet vár el ettől a kapcsolattól hosszú távon de benne van az hogy ebből soha nem lesz semmi.

Remélem érted hogy mire gondolok

2022. jan. 11. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Az ő felelőssége nem az enyém.


Ha en pl tudom magamrol azt hogy olyannal vagyok akit szeretek es ezt nem viszonozza es nekem fáj ÉN dontom el azt hogy ennek fuggvenyeben en talalkozom e vele vagy nem.

Vagy birom e kezelni.


En speciel siman osszejartam az exemmel ia miután kidobott, es majdnem ongyilkos ia lettem, de még ezek utan is képes voltam vele talalkozni beszelgetni (habár szexet nem kapott, akarta, ennyiben tartottam magam) de megnyugtatta a kis lelkem az hogy legalább latom beszelunk egyutt vagyunk mégha nem is járunk mar. Nekem ez kellett a feldolgozashoz is.


Mindenki sajat maga dönt arrol kivel talalkozik kivel nem.

2022. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

En pl keptelen vagyok ugy szakitani mintha meghalt volna a masik hogy tiltom törlöm. Nekem kell az hogy fokozatosan váljak le ha szakitanak velem.

Es erre is nyitott volt minden exem. Egyyik se ugy dobott ki mint macskát sz.rni, hanem emberileg bántak velem szakitas utan is.

Illetve olyan is volt hogy egymast vigasztaltuk. Egymast segitettuk uj életet kezdeni külön mert az exnek is kemény volt a szakitas.

6.voltam

2022. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszod
2022. jan. 11. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
*emberségesen
2022. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!