Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy hosszútávra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hosszútávra nem kellene nekem olyan nő, aki előttem számomra nem szimpatikus emberrel volt?

Figyelt kérdés

az előző barátnőm is olyan volt, és csak jobb híján megyek bele kapcsolatba. De nekem akkor sem kellene hosszútávra évekre olyan nő, aki számomra igénytelenekkel volt előttem.

Egy szűz lányra vágyom akinek én lehetek az első



2015. nov. 8. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom előttem volt már: szőke csajjal, barna szeplőssel, rövidhajú kövér lánnyal. Most szakítsak vele mert számomra egyik se volt szimpatikus? :D :D :D Egyáltalán miért kellene hogy szimpatikusak legyenek? Nem akarok egyikkel sem barátkozni :D

Nagyon gáz vagy.

2015. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert az ertekrendembe nem fer bele ha valaki olyannal volt aki nem ut meg egy szintet. es itt ne gondolj magas szintre. Hanem pont olyanra h szinte legalja csavok.

a szuz csaj meg egy alom mindenki olyat akarna egyszer csak ugye ritka mint a feher hollo

2015. nov. 8. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, miért kell ismerni a párod exeit?
2015. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mert kivancsi vagyok. tulsagosan is es errol nem tehetek.

te am nem lennel kivancsi h kivel is vagy egyutt? milyen elete volt elotted?

2015. nov. 8. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

ezt csak azért mondod mert antiszoc vagy és az általad megalkotot torz értékrendel probálod elfoglalni az irányitó szerepét

de az ilyen dumát csak kislányok veszik be

te csak olyan párkapcsolatot tudsz elképzelni ahol a másiknak nincs élettapasztalata, kapcsolat rendszere hogy te irányithasd az életét

az ilyenekből lesznek az alkesz család verők

2015. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De, engem is nagyon érdekel az az ember, akit szeretek, akivel megosztom az életemet, de az exeit nem hiszem, hogy feltétlen meg akarom ismerni. Pláne nem akarok abból következtetéseket levonni, hogy nekem mennyire szimpatikus a volt barátja.
2015. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek a 3. válaszolóval. Én elhajtanálak a fenébe, nem járnék egy ilyen kis törpezsarnokkal.

"számodra igénytelenek" És te kinek képzeled magadat, már bocs? Az önbizalmad nulla, ezért nem akarsz olyan párt akinek az exe konkurenciát jelenthet számodra.

2015. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párkeresés tapasztalatszerzés is. A szűz lány majd veled szerzi meg a tapasztalatot, hogy rájöjjön, ez a típus bejön neki vagy sem.
2015. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!