Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, veletek volt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt olyan, hogy eleinte nem kedveltetek valakit, aztán amikor jobban megismertétek, akkor szimpatikus lett?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, és bár amikor először találkoztunk jó benyomást keltettem benne, egymás szemébe néztünk és éreztem ,h valami vonzás van köztünk. Viszont azóta eltelt pár hét és most már elég negatívn áll hozzám. Van egy elég nyers ironikus stílusom, ami a finomlelkű lányok számára elég elrettentő tud lenni. Nekem ilyen személyiségem, nem játszok szerepet, vállalom magam, nem akarok másoknak megfelelni, őszintén elmondom a véleményem és nem álszenteskedem, ki merme mondnai, ha büszke vagyok, vagy elégedett vagyok magammal ezért sokszor nagyképűnek,bunkónak,lekezelőnek is gondolnak. Aki jobban megismer, az rájön, hogy egyáltalán nem vagyok az, a hozzám közel álló személyek bármiben számíthatnak rám.
2018. szept. 8. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondjuk inkább keress olyan lányt, aki érti a humorod?
2018. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Inkább keress helyesírási szótárat, borzalmas, hogy annyira nem vagy képes, hogy normálisan leírj egy kérdést.

Amúgy ha nem akarsz megfelelni senkinek, akkor miért kell neked barátnő? Egy kapcsolatba adunk a másikra szavára, figyelembe vesszük, hogy mi a jó neki, és ő is figyelembe veszi, hogy mi a jó neked.

2018. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, hát az is benne lehet a pakliban, hogy egyszerűen nem illünk össze, hiába van vonzalom.


Miért ne akarna az ember barátnőt? Az ember társas lény. Szerintem egy kapcsolat nem elvárásokról szól, hanem egymás kölcsönös elfogadásáról, én legalábbis ha szeretek valakit, akkor azt úgy fogadom el, ahogy van.

2018. szept. 8. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom megérteni az ilyen embereket.


Tulajdonképpen mi(ket) mondtál neki, ami bunkón, lekezelõn hangzott?

Nincs azzal baj, hogy ironizálsz, de miért kellene bunkónak lenni valakivel, akit állítólag kedvelsz? Ez baromság. Szoktál rendes, jófej is lenni a lánnyal? Vagy mi alapján kellene éreznie, hogy kedveled?

Elég buta a felfogásod szerintem. Nem álszenteskedés az, ha valakinek kifejezed az érzéseidet. Ha meg nincsenek érzéseid, így érzéketlen vagy vele szemben, akkor miért csodálkozol, hogy negatívan áll hozzád?

A baromi nagy “õszinteséged” úgy értelmezhetõ, hogy õszinte megvetéssel viszonyulsz hozzá, ezért vagy lekezelõ. Miért is akarnék olyasvalakivel lenni, aki nem kedvel?

Õszinte lehetek úgy is, hogy kifejezem, hogy õszintén kedvelek valakit, nem megjátszom, hanem tényleg úgy érzem. Te az õszinteségeddel nem vagy annyira erényes, mint amilyennek gondolod magad, oké, hogy kifejezed azt, ami belül van, de alapból bajok lehetnek belül, ha úgy érzed, hogy mindenkivel bunkónak kell lenni.

2018. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban ismer, annál kevésbé vagy neki szimpatikus. Itt a vége, fuss el véle.


Nálunk pont fordítva volt. Első blikkre nem volt szimpatikus a férjem, de elkezdtünk beszélgetni, és minél jobban megismertem, annál jobban kedveltem. Ezért lett a férjem.


A te ested ennek az ellenkezője.

2018. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most te arra vagy büszke, hogy vulgáris vagy? mert arra ne legyél. Ha neked ezt jelenti az, hogy önmagadat adod elő, akkor indulj újra az alapoktól.Értelmes felnőtt ember nem beszél vulgárisan, nagy ritkán, ha nagyon felhúzza valaki, az oké, az belefér, de normális beszélgetésbe nem fér bele az alpári vulgaritás.
2018. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!