Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom szüleihez költözünk ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szüleihez költözünk , mit tudnàtok tanácsolni? Tudom sokan vannak negatív véleménnyel erről de : nincs más.

Figyelt kérdés

Valamint ha el albérletezünk havonta 100-120 ezret akkor még a szikrányi esélyünk is elmegy.

Szóval mire figyeljek oda mit tudnátok tanácsolni hasonló helyzetben?

25N


2022. jan. 13. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Minel többet felretenni hogy .inel hamarabb le tudjatok lépni tőlük
2022. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1 Sajnos ha kenyéren vízen élnénk is évek kérdése. De próbálom a jobbat kihozni ebből mégsem idegenekről van szó.
2022. jan. 13. 09:23
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Bánj tisztelettel a szüleivel, akkor is ha az idegeidre mennek. És ne a "plusz gyerekük" legyél, vegyél te is részt a háztartásban.


Közben spóroljatok minél többet hogy mielőbb külön mehessetek.

2022. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen annyit! Mikor mi összeházasodtunk, mi sem tudtunk külön menni pár évig, mégis egész jól megvoltunk. Fontos az egymás iránti tisztelet! Ne szóljanak bele a ti dolgaitokba, ti pedig az övékbe. Az viszont érezhetően jól esett nekik mindig és azóta is, ha kikértük, kikérjük a véleményüket bizonyos kérdésekben.

Azt is vedd vagy vegyétek majd figyelembe, hogy nekik már nagy valószínűséggel más az életritmusuk. Ha viszont szeretnek benneteket, úgy mint abban az időben bennünket, akkor mindent megtesznek értetek.

Nálunk is az volt, hogy azt mondták ne fizessünk semmit. Minden pénzünket tegyük félre, amit csak lehet, hogy az első közös lakásunk meglegyen. Mikor összejött egy kevés, akkor kipótolták, hogy tudjunk venni egy külön álló lakást. Persze, a maradék hitelt mi fizettük már.

2022. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

2 évig éltünk így, apósomékkal egy pesti lakásban. Külön szobánk volt, mosdó, konyha közös, de nem kellett átmászkálnunk a szobáikon. Így elviselhető volt, de sokat kellett alkalmazkodnom.

Eleve egy idős emberhez többet kell alkalmazkodni általában. Beidegződések, rossz szokások, satöbbi.

Bírtam volna tovább is, csak gyereket szerettünk volna, ezért inkább hitelt vettünk fel saját lakásra. Hármunknak már kicsi lett volna a hely, és egy baba nem tud alkalmazkodni.

2022. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Most azt nem réezletezem, hogy mire figyelj oda, vannak az általános szabályok, egyrészt, másrészt meg szinte minden embernek van valami külön szokása (én ezt nem így szoktam elmosni, ezt nem ide teszem, stb.) Arra számíts, hogy egy idő után vagy nektek lesz elegetek a szülőkből vagy fordítva, de az is előfordulhat, hogy évekig együtt tudtok élni teljes nyugalomban. Hátha szerencsés vagy és az utóbbi helyzet fog fennállni.
2022. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ők ezzel segítenének, hogy az albérletet ugye nem kell fizetni és rezsit sem, az étkezésbe valamennyit adjunk. Hálás vagyok ezért de félek is egyben.
2022. jan. 13. 09:33
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Örülj neki, mert ez nem csak azt jelenti, hogy teljes mértékben elfogadnak téged, de szinte a saját lányuknak tekintenek! Ez a mai világban nagy szó!

Aggódalmad majd az első pár hét után elillan! Tegyétek félre a pénzt és tényleg próbálkozzatok venni egy sajátot. Ne másnak fizessétek a havi 100-150 E Ft.-t, hanem a saját lakás törlesztésébe inkább.

2022. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"nincs más"

De van. Csak nem akarjátok.

Tisztelet és alkalmazkodás a fontos.

2022. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9 Mi lenne az a más?? Az én családom is szívesen látna minket de nálunk nincs hely, kétszobás lakásban élnek 3an.
2022. jan. 13. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!