Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők sokszor negatív véleménnyel vannak az ilyen nőkről?

Figyelt kérdés

Példa:


[link]


Én a nyáron ismertem meg egy ilyen lányt, aki így néz ki, és hasonló a stílusa is. Már akkor "foglalkoztam" vele, de azóta is jóban vagyunk.


Én egy végtelenül kedves, kissé naiv, de azért "rosskislány" típusú nőt ismertem meg a személyben. Dd sokan ha meglátják, akkor elkezdenek ferde szemmel nézni rá. Talán irigylik az insta követőit?


Miért nem lehet az ilyen nőket is emberszámba venni?


2019. okt. 23. 09:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A pasik kritkájáról már ne is beszéljünk. :D
2019. okt. 23. 09:45
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert irigykednek. A nők nagyon tudnak irigykedni egymásra, ezért a baráti körökön belül is megy a furkálás, miközben szemtől szemben egymásra mosolyognak, szercsykeh van. Ezt főleg nők mondják nekem, de láttam is saját szememmel. Még a testvérek is fúrják egymást.
2019. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek. Viszont megmosolyogtató, hogy ez a jelenség a nagy feminizmus közelepette van. Világos, hogy ők nem a női nemnek, hanem saját maguknak, egyénileg akarnak jobb életet biztosítani, mert amúgy leszarják a női társaikat.
2019. okt. 23. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem irigykedem. Nem szoktam ostoba emberekkel szóba állni, ennyi az egész. Olyanokkal sem, akik a női nemet tárgyiasítják pontosan a saját példájukkal. (legyél mű, mert az sikeres) Instám nincs, akinek ez a mérvadó, azzal sincs közös témánk.

Nyugi az ilyen jútúber férfikat sem nézem sokba, nemcsak a nőket.

2019. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert a nők nem úgy néznek egy másik nőre, hogy megdugnák-e. Hanem tovább látnak a külsején. Ami neki férfi szemmel is elég visszataszító, ez van, az én ízlésem távol áll az ilyen nőktől. Ehhez jön még, hogy agyban sincs eleresztve, lelombozó. Aki párszor meghúzza, hosszabb távon azt is idegesíti egy ilyen, ha neki több agya van.

Amúgy, insta követők? Lol, felnőtt kategória...

2019. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A nok tovabb jutnak a kulson, a pasiknak ez nehez,mert a fenti agyuk nem mukodik rendesen. Ez van ez az igazsag :(
2019. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert szebbek náluk. Ennyi az oka. Az meg hülyeség, hogy tovább látunk, mint a férfiak. Egy ilyen külsejű ember is lehet jó, okos, kedves.
2019. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is azert, mert szebb naluk es mar meg se akarjak ismerni. Fiatal korombam az atlagnal kicsit jobban neztem ki es nem szerettek a nők. Mindig rossz szemmel neztek ram.
2019. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7,8 Vannak nálam szebb nők, akikre felnézek. Emma Watson, Natalie Portman stb. Ők intelligensek és gyönyörűek. Ez egy mű banya és buta is mint a föld, már a hangján is hallatszik. Ez nem féltékenység, pusztán lenézés. Mint írtam, az ilyen jútúber pasikat is lenézem, bocs. Szeretem, ha egy ember értelmes. Ilyen kirekesztő szemét vagyok, na.
2019. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Esetleg ismered őket, hogy ennyire felnézek rájuk? Honnan tudod, hogy milyen emberek, benne vóóót a tévébe? Pont ugyanúgy lehetnek a magánéletben nyomorultak, mint bárki más. A pláza cicák között pedig lehetnek olyanok, akik tényleg jószívű, kedves emberek. Baromság a külső miatt lenézni valakit.
2019. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!