Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, pozitív, vagy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, pozitív, vagy negatív véleménnyel lennétek egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés
Régebben kövér voltam, most azt mondják jól nézek ki, helyes vagyok.(nem felvágásból) Még szűz vagyok, és 20 éves. Régebben lusta voltam, rosszul tanultam meg is buktam. Most helyretettem az életem, és nagy terveim vannak, érettségit befejeztem, épp pincérnek tanulok, külföldre szeretnék menni. Lányok terén nincsenek nagy elvárásaim átlagos legyen ennyi elég. Mi rólam a véleményetek?

2014. márc. 5. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
díjazni fogják.
2014. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze pozitív, hisz jó irányban változtál.
2014. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből pozitív.
2014. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pozitív...mindenképpen,szal nyugi van:)
2014. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És az nem zavarna titeket, hogy szűz vagyok a múltam miatt?:)
2014. márc. 5. 22:00
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Volt már szűz fiúval dolgom, az volt a rossz benne, hogy alig mert hozzámérni, ha én kezdtem el tapizni arrébb húzta a kezemet...

Szóval érted. Ha a barátnőd lennék és hancúrra kerülne sor, merd felfedezni a dolgokat.

2014. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azon leszek, dehát bele kell jönni az embernek.:)
2014. márc. 5. 22:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Az teljesen érthető, csak én annál a fiúnál 1,5 hónapig próbálkoztam, hogy na legyen már valami. Türelmes voltam, mert sose unatkoztam mellette, jó volt a humora, de azért ez a dolog, amit előbb írtam kicsit lefárasztott.
2014. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, hát nálam biztos nem kell ennyit próbálkozni.:D Én próbálkozok majd.:)
2014. márc. 5. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:
abszolút pozitív, plusz az sem zavarna hogy szűz vagy, ha egyszer bejössz, egyáltalán nem érdekel milyen sikereid voltak előtte a nőknél, az inkább zavarna hogy kimennél külföldre
2014. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!