Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor arról beszélek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor arról beszélek, hogy "átlagos pasi", akkor az külsőre és belsőre egy olyan karaktert jelent, mint amilyen Harry Potter?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 09:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*amikor arról beszélnek
2022. jan. 16. 09:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Harry Potter? :D


A 15-20 éves lányoknál biztos.

2022. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó filmben így nézett ki:


[link]

2022. jan. 16. 09:21
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Olvastad a könyvet? Láttad a filmet? Az EGÉSZ arról szól, hogy nem átlagos, és ezzel kell megküzdenie.

A külsőt tekintve igen, átlagos.

2022. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ő már bőven nem átlagos. Ron max
2022. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kulsore atlagos, de nem a szemuveg meg a tesoja levetett ruhai miatt, azok rontanak rajta. (A szemuveg csak a bena fazon miatt.) De arcra atlagos. Belsore nem tudom megitelni, mert nem tudom, az eletben hogy kuzdene meg az atlag azzal, hogy egy tinedzser gyerek vagy akinek kinyirta a szuleit egy elmebeteg felnott es teged is ki akar nyirni meg minden baratodat, valamiert ez nem erint sok embert a valosagban… Nem biztos, hogy az emberek nagy atlaga magara vallalna az eletben is a fohos szerepet, szerintem inkabb rahagynak a megfelelo szervekre a feladatot.
2022. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4


Olyan szemszögből átlagos, hogy nem kiemelkedő tudású, nem igazán ért a csajozáshoz, fel lehet bosszantani, nem az a higgadt ember. Az Elátkozott Gyermekben még apának sem valami jó.


De nagy harcos, ebből a szemszögből tényleg nem átlagos.

2022. jan. 16. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7 Igazad van, ezekben tenyleg atlagos, az volt a szerencseje, hogy Ginny kislanykora ota rajongott erte valamiert, Cho meg, nem emlekszem mar pontosan, regen olvastam… :D De ha nem o lett volna maga Harry Potter, csak egy random visszahuzodo arva, akkor nem lett volna szerintem meg atlagos sem, hanem kb akkor o lett volna Neville ugye, aki meg a tortenet nagy reszeben atlag alatti mindenben. Ettol fuggetlenul lehet Ginnyvel ugyanugy ossze tudott volna jonni, mert Ronnal csak veletlenul haverkodtak ossze, nem azert mert o HP, es Ginny kozeleben maradt volna vegig, de pl Cho-val akkor nem jartak volna. Ugyhogy valamennyire kapora jott neki a hirnev, mert igy muszaj volt neki felnonie a feladathoz, amugy meg ellehetett volna a hatterben mint egy random senki.
2022. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az jóképű, magas, kigyúrt, gazdag pasast jelent. Aki nem ilyen, az a nők szemében ocsmány és lúzer.
2022. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Az átlag ember tulajdonsága, hogy fel lehet bosszantani?
2022. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!