Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nőbe ,hogy tudassam vele ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 13:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hagyj jeleket ! De ne úgy, hogy azt ő hirtelen változatosak tekintse ! Mert rossznak fogja vélni! Ha lassan közelíted meg a dolgokat abból baj nem lehet! Ha kapkodni, azzal robban. Olyan mint egy bomba! Mondom csak minden szál visszatérésének után hatástalaníthatod! Épp ez az jó kapcsolatosok mindig nem a hirtelen szépen mázolt pirossal kezdik. Mondom egy kapcsolatot építeni kell, nem úgy van csak a legkisebb esetekben , hogy sikerül minden egy a kettőre! Ha bejutottál a érzelmileg a szívébe onnan már nehéz lesz ! De Mondom ha tényleg az a nő akit keres az ember, akkor onnantól kezdve ám aztán nincs ugrabugrálás! Mert abból csak mély zuhanás elérhető. Ha meg váltogat magában, akkor meg az ember úgy biztos el valamit, hogy hibázott valamivel! De azt próbálja valaki visszafordítani. Ahhoz valakinek Istennek kénne lennie, hogy mivel nyitotta meg a kulcsot! Mindig úgy kell viszonyulni a dolgokhoz, hogy az a számunkra legmegérhetőbb felfoghatatlan legyen. Egyébként ha rájönn elfogadásának és elengedhetetlen alapul majd nála a dolog. Fuhh én hányszor estem fejre! Elég volt háromszor aztán azt mondtam olyan bonyolult dolgot mint egy nő matematikailag is feltérképezhetetlen! Hanem olyan csárdában van az ember, ami szorítani felkavaró! Ez olyan mintha tudnod kénne minden egyes gondolatát a megértéséhez! Tudod van az úgy, hogy ő olvass rajtunk mint egy könyvön. Mert azt mondják a nők primítivebbek, ohh inkább pont fordítva van. Mondom úgy meg tudnak határozni egyetlen rezzenéstelen megértéssel, hogy azt sem tudom fiú vagyok e vagy lány. De egyébként hidd el a humoreszkre aztán szükség van, mert ha érzi, hogy nem a boldogsághoz vezető úton visszed úgy képen ül az ember. Nem idézik és nem packázik az emberrel. Mondom nem mindenkinek sikerül. Gondolj bele hogy a csapdájában vagy. Ha meg valami elérhetetlen azt ő onnantól kezdve elképzelhetlennek véli. Mondom belső értékek, akkora sérüléseket hagyjátok ha érzi csak játszadozik. Ki milyen? Mondjuk rám úgy berágtak mint egér a cérnaszálal egy varrógépen.
2022. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Meg ne add elő magad változatosan!Azt nem szeretik! Főleg az érzéki csalódás! Ha valaki teljesen biztonságban akarja tartani a kapcsolatot, általában át kell váltani az ő érzelmekre! Nehéznek nehéz de ezen az úton nyithat a szív által húzott jelekre, amit elengedhetetlenül erősen kell tartanod!
2022. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy kerülhet közelebb az ember ha érted és érdekeket is mit akar elérhető! Magyarán érzed amit belsőleg mond!
2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
A legrosszabb amit tehet az ember hogy a bizalmat megadja az ember és megszakítja ! Én például mindhárom esetben a bizalmat akartam elérhető, de tudtam hiába ha még ő tudta feleslegesen érzett! De amúgy ha azt is elfogadott onnantól kezdve valami elszakíthatlan keletkezik!
2022. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Galambpostával. Az a'an romantikus!
2022. jan. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Senior Séf ***** válasza:
75%
Édes jó istenkém! Nem tudatni kell vele, hanem tenni róla, hogy ő is hasonlóképpen érezzen irányodban. Mert mi a ménkűt érsz el vele, ha tudja? Jó esetben mosolyog magában, rossz esetben körberöhög. De ezek egyike sem segít rajtad. Közeledj hozzá, legyél mellette minél többet, ismerjen meg, tudja felmérni, milyen ember vagy, lássa, tudsz-e változni, fejlődni a cél érdekében, megfelelő géneket hordozol-e, van-e türelmed, kitartásod, érdemes-e lehorgonyozni melletted...?
2022. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%
Esetleg 1 csokor virag, hivd el randira ;)
2022. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
52%
Óvatosan, a feleséged meg ne tudja 😉
2022. jan. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kémény100 ***** válasza:
25%
Alkalom adtán mondd meg neki.
2022. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%
Hozd le neki a földre a csillagokat. Miközben az égig érő létrán mászol, mondd el szóban az érzéseid a nőnek.
2022. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!