Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam a férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a férfivel burkoltan hogy szerelmes vagyok? Honnan tudhatom hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk egyutt, szinte minden nap, becez, simogat, fogja a kezem. Ha kell hoz visz ahova kell, mindig ugy tervez hogy en is benne legyek, vagy pedig jusson ram ido
2018. júl. 1. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

1. Átlag férfi nem érti a "burkolt célzást"

2. Ha ebből nem jöttél még rá, mit érez, akkor remélem kettőtök közül ő az okosabb.

2018. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy "szerelmes-e" beléd, de ez alapján biztos nem hagyod hidegen:)

Nem tudom, hogy milyen viszonyban vagytok, de nem kellene dobálózz a szerelem szóval. Kicsit elmélyültebb kapcsolatban szoktak az emberek szerelemről beszélni, amikor már együtt vannak.

Először azt kellene tisztázzátok, hogy milyen kapcsolat van köztetek egyáltalán, utána jöhet a szerelmi vallomás.

2018. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne, ez így nagyon gagyi. Kicsit tini hangulata van. Ne burkoltan mutasd ki a szerelmedet, hanem nyíltan a vonzalmadat. Mutass kevesebbet, de azt egyenesen.
2018. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. A férfiak nem értik a burkolt célzásokat, vagy egyszerűen elutasítják őket (én mindig egyértelműsítek, mert utálom a félreérthető mögöttes tartalmakat). Ha akarsz valamit, közöl egyenesen.

Én a helyedben azt is meggondolnám, hogy mit mondok. Oké, szerelmes vagy bele... és akkor mi van, mi következik ebből? Találd ki a következő lépést is, hogy ez most mit jelent, min változtat, merre szeretnéd mozdítani a kapcsolatotokat.

2018. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!