Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom melyik kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom melyik kategóriába kellett volna írni ezt a kérdést így erre jutottam. Ti hogy becézitek a pasitokat ? Vagy mit mondtak rá ? A cuki meg aranyost gáznak tartják ? Lehet ez csak egyéni igény nem tudom de kíváncsi vagyok !

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Enyémet nem kell becézni,van beceneve, azon kell szólítani, haverjai is így hívják.magyar bajnoki címért már boxolt, meg jár külföldi versenyekre is.SATU így kell hívnom, csak sajnos szegénykém néha idegbeteg, ilyenkor jobb ha meghúzom magam, mert könnyen eljár a keze.De amúgy jószívű, sokszor megsimogat.
2022. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A páromat macinak hívom és ő is engem
2022. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Cirminek szólítom. :)
2022. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Pénztárca hordozója, bankkártyák ura.
2022. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, csak ne legyen sértő jelentése is a becenévnek. Én pl. megfigyeltem, hogy mindenki, aki Makinak becézte a párját a környezetemben, szakított végül. Én is így voltam, pedig szeretetből mondtam neki, illetve én is voltam "az asszony", meg ilyesmik, amin sokan szintén megsértődnének.


Ezenfelül szoktam mondani, hogy cukorfalat, édeském, drágaságom, husim. :D Tudom, elég nyálas meg cringe ez is, de kettesben nem tartják cikinek a pasik tapasztalataim szerint. Nyilván más emberek előtt a nevén szólítsd.

2022. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Nyuszitündérbabának hívtam sokáig. Vettem is neki egy ilyen nyuszitündéres bögrét. Valahogy nem értékelte.

Akkor ment a moziban a Hogyan veszítsünk el 10 nap alatt egy pasit, vagy valami ilyesmi. A férjem sikítva röhögött annál a jelenetnél, amikor a csaj elkezdte becézgetni a pasit.

Amúgy már nem csinálom, és most meg panaszkodik, hogy már nem is szeretem. Hát, a pasiknak semmi sem jó? Amúgy a bögre még megvan.

2022. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!