Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok milyen virágot szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen virágot szeretnek kapni barátjuktól? Persze, vannak egyéni kedvencek, kinek melyik virág a kedvence, de van olyan virágtípus, ami a lányoknak általánosan bejönnek?

Figyelt kérdés

Pl. a rózsa, az jó?


Mellyek azok a virágok, amiknek a lányok általában tudnak örülni?

Számít, hogy hány szál? Vagy mindegy?



2014. febr. 28. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szál rózsa tökéletes.
2014. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A rózsával csak óvatosan! Vöröset csak ha egy pár vagytok, különben rendesen mellé lehet vele lőni! Egy szál elég, néha a kevesebb több. Én speciel egy kisebb, illatos vidám tavaszi csokornak sokkal jobban örülnék. :)
2014. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

az én kedvencem az egy szál fehér rózsa

de a barátnőim nagy része a vörös rózsát szereti

egy szál elég, de ha több, akkor 10 alatt mindenképpen páratlan számú legyen

2014. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én szeretem a vegyes csokrot, amiben szárazvirág is van.

vörös rózsát tényleg csak ha már egymáson függünk, különben támadás. de akkor se kedvencem.

szegfűt ne!

2014. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A rózsát szeretem én is. Van olyan fajtája, aminek ilyen bársony kinézetű szirmai vannak, az nagyon szép. Ha valakitől ilyet kapnék, tuti örülnék neki!
2014. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

zavar az erőben,

mutass légyszi képet, kíváncsi vagyok.

2014. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az az igazán szép, aminek illata is van.
2014. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nekünk otthon olyan van, aminek a szirom tövénél sárgás a színe, majd fokozatosan lesz bordó a szirom szélére, de szegény bokor olyan öreg, hogy már alig hajt virágot :(

2014. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
köszi, a második tetszik. sárga-vörös is jól hangzik, az én ízlésemnek még jobban megfelelne a sárga-fehér. létezik vajon?
2014. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nőnek mindig páratlan számú virágból álló csokrot illik adni, vagy egyetlen szálat.

Amíg ismerkedtek a fehér és a vörös tabu szín. A vörös a szerelem színe, ez felér egy szerelmi vallomással, fehér pedig a menyasszony színe, na adj Isten, még azt hiszi rögtön el akarod venni. :)

Rózsával nem lehet nagyon mellé lőni, és szerintem a szegfűvel sem, de utóbbiból inkább egy kisebb csokort adj neki.

Ez nagyon szép, és semleges szín: [link]

[link]


Én ennek is nagyon örülnék, olyan kis kedves: [link]

2014. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!