Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a nők többsége nem akar komoly kapcsolatot, csak a társadalmi elvárások miatt köti le magát, hogy tisztességes nőnek tűnjön?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 Lenézni semmi esetre se nézem le, de leírhatnám, hogy az én szintemen az "semmi". A legközelebbi barátom jogász, plasztikai sebész ill. matematikus egyetemi tanár, csak az a baj nem hinnéd el, mert hát állíthatok bármit. Sőt még azt is leírhatnám, villamosmérnök MA végzettségem van, a világ egyik legnagyobb IT cégénél dolgozom relatíve magas beosztásban, a magánhasználatú céges autóm egy 2 éves 5-ös BMW és értelemszerűen a teljes kompenzációs csomagom is ehhez igazodik, ha érted mire gondolok ;). Csak hát nem hinnéd el.
2022. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

" az én szintemen az "semmi""


Kizárólag téged minősít.


"Sőt még azt is leírhatnám, villamosmérnök MA végzettségem van, a világ egyik legnagyobb IT cégénél dolgozom relatíve magas beosztásban, a magánhasználatú céges autóm egy 2 éves 5-ös BMW és értelemszerűen a teljes kompenzációs csomagom is ehhez igazodik, ha érted mire gondolok ;)"


Nekem meg ez semmi így önmagában.

2022. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#12 Nos igen. Csak nehogy a végén kiderüljön a te jónak beállított kereseted/képzettséged/műveltséged meg a faszid hasonló szintje a magasan kvalifikált körökben még az átlagot se üti meg ;).
2022. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
De, akarunk. Azért válogatunk, hogy ne egy rakás szar legyen. Nem azért, mert annyira kell
2022. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

11

Senkit sem érdekel, édesem. Magadnak csinálod, nem nekünk.

2022. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Magasan kvalifikált körökbe tartozunk mind a ketten. Alapból jóhírű gimnáziumba jártunk, ahol evidens volt, hogy az évfolyam 90%-a az ország legjobb egyetemein tanulnak tovább. Aztán ennek megfelelően munkahelyen is hasonlókkal vagyunk körülvéve (mindketten nagy nevű multinál dolgozunk, párom gyógyszercégnél, én pedig biztosítónál). Vezető pozícióban nem vagyunk, mert egyrészt egyikünk sem abban az irányban motivált, másrészt pedig fiatalok vagyunk (párom 27).


Viszont, ismerek jópár embert, akinek az általad leírtak nagyrésze megvan, vagy akár több. És pont azért, mert nem vagyok egy lelkileg sivár, eszetlen véglény, tudom, hogy emberileg ez nem jelent semmit, párkapcsolat terén meg aztán hatványozottan nem ezt néztem soha. Sőt, azt mondom, hogy a topmenedzserek 80%-a, akit valaha ismertünk, vagy szociopata vagy nárcisztikus, vagy egy irritáló, tank személyiségű öntelt phasz, akinek a szakmai dolgokhoz még akkor sincs sok köze, ha pár éve még volt, és emiatt folyamatosan olyan döntések születnek, amikről még néhány pályakezdő is tudja, hogy abszurdak és életképtelenek (előző munkahelyem pont így működött, pedig hatalmas, híres IT tanácsadó cég).

Szóval bocs, de nekem az ilyenfajta "státusz" semmit nem ér, pláne párkapcsolatban, barátságban, de mint írtam, sok esetben szakmailag sem lehet felnézni rájuk.


Kapaszkodj meg, de attól sem fogok tisztelni senkit sem még önmagában emberileg, hogy orvos. Kisarkított példa: Pl. ott az az orvos, aki képes volt az exnője nemiszervét lúggal leönteni úgy, hogy egy életre megnyomorította őt. De felhozhatnék példának olyanokat, akikkel páciensként találkoztam vagy én, vagy családtagom, barátaim, és lekezelő, ótvar bunkók voltak, vagy némelyik olyan ostobaságot mondott, ami tényszerűen nem igaz. Vagy a számtalan csalót, akik lebuktak. Ilyenekre minek néznék fel?

Egy jogásztól meg aztán végképp nem értem, miért kellene automatikusan elájulni. Nekem is van több olyan ismerősöm/barátnőm, aki ott végzett, szóval pontosan tudom, miről szól az a szak. Bárki bekerülhet, aki képes tanulni annyit, hogy két xaros emelt érettségit meg tudjon normálisan írni, aztán meg bárki elvégezheti, aki hajlandó magolni. Utána meg az érdemi munkát az ott végzettek kb. 20%-a végzi.


Természetesen egy tanítónénire is ugyanúgy érvényesek ezek, de magát a szakmát lenézni elég meredek, szerintem egy idegtépő, rengeteg összeszedettséget igénylő szakma. Nem láttam még olyan idiótát rajtad kívül, aki lenézi azt, aki írni-olvasni tanít egy rakás nyüzsgő gyereket.


Szóval bocs, de senkit nem fogok saját magamnál magasabb státuszúnak tartani, mert menedzser valami multinál és ennyi meg annyi a fizetése, ilyen-olyan kocsija van. Mivel bőven megvan anyagilag, amire vágyom, és keresek annyit, hogy szingliként sem kellene nélkülöznöm semmit, qrvára csak az érdekel egy párkapcsolatban, hogy milyen ember, mennyire vonzódom hozzá, valamint szeretem-e.

2022. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ma már full káosz van a társadalmi elvárások terén. Mindkét részről lehet ilyen, nemcsak a nők részéről.
2022. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!