Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ilyen emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen emberrel? (Nő az illető)

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni olyasvalakivel aki nem tudja elfogadni hogy nem akarok tőle semmit és emiatt elkezd szemétkedni kötekedni beszólni illetve utálni? Egyszer sem bántottam egyszerűen nem akarok tőle semmit. Ha más nem az ilyen viselkedése miatt sem. Felnőtt nő az illető de mint egy pszichopata olyan. Miért nem képes normálisan kezelni valaki azt ha nem szeretnék vele kapcsolatot? Főleg ezek után mit vár az ilyen? Azt hiszi majd így béke fogok esni? Mi játszódik le az ilyen fejében?
ápr. 29. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet? Letiltani mindenhol és nem foglalkozni vele. Ha meg nem lehet, mert munka miatt napi kapcsolatban vagytok mondjuk, akkor le kell ülni vele beszélni, hogy ez így nem pálya. Kérdést kiírni ide, hogy megerősítést kapj, hogy a csaj mekkora szemét, semmiképp. Te is felnőtt vagy elvileg. Egyébként én nem nagyon hallottam még ilyet,hogy egy nő ennyire üldözzön egy pasit a "szerelmével", mert átlagos nőknek is jut öt másik, hacsak nem bántja az egóját a visszautasítás, vagy paraszt voltál vele csak nem vetted észre.
ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs eszköze arra, hogy kezelni tudja a visszautasítást. Nem tanulta meg, hogyan kell, megrekedt gyermeki szinten, stb. ...
ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyt. : Egyetlen megoldás szimplán levegőnek nézni , totál figyelmen kívül hagyni a létezését.
ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3#. Ezt csinálom de akkor is újra meg újra jön a f@szságaival.

1#. Pedig hidd el hogy van ilyen. És nem nem voltam paraszt vele. Egyébként fogalmam sincs hogy lehet leülni egy ilyennel megbeszélni ezt. Ilyennel aki így viselkedik. A másik az hogy nincs is gusztusom leülni vele és szólni hozzá ezek után..... Nem állna a számra. A harmadik az hogy gyakorlatilag megmutatta miért is döntöttem jól azzal hogy nem akartam vele kezdeni

ápr. 30. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja hogyan kezelje a helyzetet ezek mind sémák sajnos, gyermekkori dolgok amiket nem sikerült megoldani.

Amúgy ha letiltod az megoldás.

ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha mindig jön akkor talán jobb lenne kérek perec megmondani neki, hogy mi a pálya, úgy ahogy itt leirtad, hogy jól döntöttél mert amit művel az eleve kizárja őt, és ha nem ért szóból akkor mi dl neki erélyesebben, förmedj rá, hogy egy bunkó, hagyjon a f@szságaival, nem vagy rá kíváncsi stb.. Ha szépen nem megy légy bunkó.
ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tud téged elérni?

Letiltottad?

Miért állsz vele szóba?

Ha valaki nagyon nem akar figyelembe venni valakit akkor mindent elkövet hogy megszabaduljon a másiktól. Te ezek szerint "nyitva hagytad neki a kiskaput". Vannak akik direkt azt élvezik ha fut utánuk a másik fél annak ellenére hogy el lett utasítva.

ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7#. Egy helyen kell dolgoznunk. De legszívesebben felmondanék már mert annyira elfajult ez hogy úgy érzem nem tudom már kezelni. Nagyon kellemetlen az egész helyzet
ápr. 30. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Miket csinál ilyenkor konkrétan?


Ha van kézzel fogható bizonyítékod, fordulhatsz a HR-hez, ahogy ezt nagyon divatosan mondani szokták....

máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!